نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

تشکیل دبیرخانه هیئت امنای مرکزی خیرین دانشگاه ساز در وزارت علوم

دکتر محمدحسین امید معاون اداری مالی و مدیریت منابع وزارت علوم در همایش خیّرین دانشگاه صنعتی سهند از تشکیل دبیرخانه هیئت امنای مرکزی خیرین دانشگاه ساز در وزارت علوم خبر داد.

به گزارش سرویس دانشگاه ایسنا، در این نشست دکتر امید با اشاره به اینکه دانشگاه صنعتی سهند یکی از دانشگاه های کیفی کشور محسوب می شود کمک خیرین به توسعه این دانشگاه را خواستار شد.

وی به موفقیت خیرین در حوزه مدرسه سازی و سلامت اشاره کرد و افزود: خیرین می توانند دانشگاه سازی را نیز در جامعه رواج داده و نهادینه کنند و در این راستا به زودی دبیرخانه مرکزی هیئت امنای خیرین دانشگاه ساز در وزارت علوم تشکیل خواهد شد.

در ادامه دکتر رسول آذری خسروشاهی سرپرست دانشگاه صنعتی سهند ضمن تشریح پتانسیل های بالقوه این دانشگاه در حوزه های تحقیقاتی و صنعتی، مشارکت خیرین را در سرعت بخشیدن به توسعه دانشگاه خواستار شد.

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در ادامه مراسم معاون اداری و مالی دانشگاه صنعتی سهند پروژه های عمرانی دانشگاه را تشریح کرد و سپس چند تن از خیرین و صنعتگران استان در خصوص این امر مهم به ایراد سخنرانی پرداختند و در پایان اساسنامه خیرین توسعه دانشگاه صنعتی سهند توسط دبیر همایش برای حاضران تشریح شد.

گفتنی است اولین همایش خیرین دانشگاه صنعتی سهند به منظور استفاده از پتانسیل خیّرین در توسعه زیر ساخت های این دانشگاه برگزار شد.

مطالب مرتبط

احداث ۱۰ خوابگاه دانشجویی در دانشگاه‎های علوم پزشکی کشور
دانشگاه امروز محور و موتور محرک توسعه اجتماعی و سیاسی کشور است
لغو اعزام کاروان‌های دانشگاهیان عمره گزار تا دهم فروردین
پردیس دانشگاه علوم‌پزشکی کرمانشاه ساخته می‌شود
نقش نفت در برنامه‌های توسعه‌ای کشور بررسی می‌شود
تسلیت رئیس دانشگاه شریف به روحانی
ایجاد مقاطع ارشد و دکتری رشته های معماری داخلی در دانشگاه آزاد همدان
همکاری‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران و استرالیا گسترش می یابد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم