نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

تشکل‎های سیاسی- اسلامی عامل ارتقاء سطح فرهنگی دانشجویان هستند

معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی لرستان با بیان اینکه دانشگاه باشگاه سیاسی نیست، منافع و مصالح دانشگاه و دانشگاهیان را اولویت اصلی و دغدغه مسئولان برشمرد و گفت: تشکل‎های سیاسی- اسلامی عاملی در جهت پیشبرد اهداف و ارزش‎های مقدس نظام و ارتقاء سطح فرهنگی دانشجویان هستند.

به گزارش خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) -منطقه لرستان، جلسه هم اندیشی دبیران تشکل‎های اسلامی- سیاسی و مذهبی اساتید و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی لرستان به میزبانی ستاد هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان برگزار شد.

بهروز دوستی معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی لرستان و نماینده ریاست عالی دانشگاه در تشکل‎های اساتید دانشگاه آزاد اسلامی استان، ضمن محکومیت جنایات رژیم غاصب و ددمنش صهیونیستی، بیان کرد: این رژیم با قساوت و بی‎رحمی کودکان و بی‎گناهان فلسطین را به خاک و خون می‎کشاند و آنها نماد تروریست دولتی هستند.

در ادامه جلسه ضمن بحث و تبادل نظر دبیران تشکل‎های اساتید و دانشجویان، اهم مسائل و دغدغه‎های جامعه دانشجویی مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

در پایان حاضرین در جلسه ضمن محکومیت جنایات رژیم غاصب صهیونیستی و انتقاد از سکوت مجامع بین‎المللی و دولت‎ها آمادگی خود را جهت هر گونه کمک‎رسانی به مردم مظلوم غزه و فلسطین اعلام کردند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

تاسیس دانشکده کارآفرینی در دانشگاه هنر اصفهان
توجه به همکاری های بین الملل، اولویت سال ۹۴ دانشگاه امیرکبیر
ضرورت تقویت دفاتر ارزیابی عملکرد در دانشگاه های علوم پزشکی از طریق آموزش
رئیس دانشگاه شهیدبهشتی به رئیس جمهور تسلیت گفت
برنامه‌های دانشگاهها برای بزرگداشت روزشهدا
تلاش دانشگاه فردوسی برای رفع مشکلات نشریات دانشجویی
انتشار کلید سئوالات آزمون های جامع علوم پایه، دندانپزشکی و داروسازی
کیفی سازی و حفظ فضاهای موجود درقالب تجمیع، هدف سال آینده دانشگاه آزاد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم