نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

تشکل‎های سیاسی- اسلامی عامل ارتقاء سطح فرهنگی دانشجویان هستند

معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی لرستان با بیان اینکه دانشگاه باشگاه سیاسی نیست، منافع و مصالح دانشگاه و دانشگاهیان را اولویت اصلی و دغدغه مسئولان برشمرد و گفت: تشکل‎های سیاسی- اسلامی عاملی در جهت پیشبرد اهداف و ارزش‎های مقدس نظام و ارتقاء سطح فرهنگی دانشجویان هستند.

به گزارش خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) -منطقه لرستان، جلسه هم اندیشی دبیران تشکل‎های اسلامی- سیاسی و مذهبی اساتید و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی لرستان به میزبانی ستاد هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان برگزار شد.

بهروز دوستی معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی لرستان و نماینده ریاست عالی دانشگاه در تشکل‎های اساتید دانشگاه آزاد اسلامی استان، ضمن محکومیت جنایات رژیم غاصب و ددمنش صهیونیستی، بیان کرد: این رژیم با قساوت و بی‎رحمی کودکان و بی‎گناهان فلسطین را به خاک و خون می‎کشاند و آنها نماد تروریست دولتی هستند.

در ادامه جلسه ضمن بحث و تبادل نظر دبیران تشکل‎های اساتید و دانشجویان، اهم مسائل و دغدغه‎های جامعه دانشجویی مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

در پایان حاضرین در جلسه ضمن محکومیت جنایات رژیم غاصب صهیونیستی و انتقاد از سکوت مجامع بین‎المللی و دولت‎ها آمادگی خود را جهت هر گونه کمک‎رسانی به مردم مظلوم غزه و فلسطین اعلام کردند.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم