نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

تشکل‌های دانشجویی فعالتر شوند

معاون آموزشی دانشگاه ارومیه گفت: در حال حاضر ۱۹ هزار دانشجو در مقاطع مختلف تحصیلی در دانشگاه ارومیه مشغول به تحصیل هستند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه آذرباجان غربی، اسماعیل آیین در جلسه توسعه و گسترش کمی و کیفی سازمان های مردم نهاد که در سالن جلسات معاونت سیاسی و امنیتی استانداری آذربایجان غربی برگزارشد، تاکید کرد: تشکل‌های دانشجویی باید فعالتر شوند.

وی افزود: دانشجویان با روحیه جوان و پویای خود توانسته‌اند درحوزه های اجتماعی ورود پیدا کرده و آموزش‌های لازم را در این حوزه‌ها فراگیرند.

معاون آموزشی دانشگاه ارومیه خاطرنشان کرد: به دلیل تعدد در اهداف سازمان های اجتماعی تاکنون در دانشگاه های آذربایجان غربی گام هایی در راستای تشکیل این تشکل‌ها برداشته نشده است.

آیین ادامه داد: اگر علت عدم تشکیل سازمان های داوطلبی اجتماعی ریشه یابی شود نتیجه این بوده، که تعریف جامع و مانعی از این تشکل ها در دانشگاه ها صورت نگرفته است.

وی اظهار کرد: تمامی مدیران و مسئولان در امور اجتماعی باید برنامه ریزی های اساسی در این امر داشته و تشکل های اجتماعی را در جامعه فرهنگ سازی کنند.

معاون آموزشی دانشگاه ارومیه تصریح کرد: لازم است، زیر ساخت های توسعه و تشکیل سازمان ها و تشکل های اجتماعی در دانشگاه‌ها فراهم شده تا مدیران آینده کشور تربیت شوند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

بیست و سومین جشنواره تقدیر از برگزیدگان کتاب سال دانشگاهی برگزار شد
تحصیل ۲۸ هزار دانشجو در دانشگاه​های دولتی خوزستان
بیانیه وزارت علوم به مناسبت روز ملی راهیان نور
راه اندازی سیستم اتوماسیون خوابگاه‌ها در دانشگاه شهید چمران
تقدیر از بازنشستگان دانشگاه الزهرا با کاشت نهال
تخصیص ۷۰۰ میلیارد تومانی به طرح‌های عمرانی دانشگاه آزاد در سال آینده
تدریس جراحی مغز و اعصاب از راه دور به دانشجویان افغانستان
پیش‎بینی اختصاص ۵ میلیارد تومانی به دانشکده‎های قرآنی در دست ساخت

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم