نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

تشکل‌های دانشجویی فعالتر شوند

معاون آموزشی دانشگاه ارومیه گفت: در حال حاضر ۱۹ هزار دانشجو در مقاطع مختلف تحصیلی در دانشگاه ارومیه مشغول به تحصیل هستند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه آذرباجان غربی، اسماعیل آیین در جلسه توسعه و گسترش کمی و کیفی سازمان های مردم نهاد که در سالن جلسات معاونت سیاسی و امنیتی استانداری آذربایجان غربی برگزارشد، تاکید کرد: تشکل‌های دانشجویی باید فعالتر شوند.

وی افزود: دانشجویان با روحیه جوان و پویای خود توانسته‌اند درحوزه های اجتماعی ورود پیدا کرده و آموزش‌های لازم را در این حوزه‌ها فراگیرند.

معاون آموزشی دانشگاه ارومیه خاطرنشان کرد: به دلیل تعدد در اهداف سازمان های اجتماعی تاکنون در دانشگاه های آذربایجان غربی گام هایی در راستای تشکیل این تشکل‌ها برداشته نشده است.

آیین ادامه داد: اگر علت عدم تشکیل سازمان های داوطلبی اجتماعی ریشه یابی شود نتیجه این بوده، که تعریف جامع و مانعی از این تشکل ها در دانشگاه ها صورت نگرفته است.

وی اظهار کرد: تمامی مدیران و مسئولان در امور اجتماعی باید برنامه ریزی های اساسی در این امر داشته و تشکل های اجتماعی را در جامعه فرهنگ سازی کنند.

معاون آموزشی دانشگاه ارومیه تصریح کرد: لازم است، زیر ساخت های توسعه و تشکیل سازمان ها و تشکل های اجتماعی در دانشگاه‌ها فراهم شده تا مدیران آینده کشور تربیت شوند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه تهران، ممتاز شد
اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
معافیت مالیاتی خیرین آموزش عالی
اعزام نوروزی کاروان‌های دانشگاهی به عتبات عالیات
هیئت ممیزه دانشگاه شیراز اعلام کرد: اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
راه‌اندازی دو رشته جدید در دانشگاه علوم پزشکی تهران
فردفرهنگی باید به دانش و آگاهی مجهز باشد/ نیروسازی برای انقلاب وظیفه معاونت فرهنگی است
پیام تسلیت رئیس دانشگاه امیرکبیر به روحانی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم