نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

تشکل‌های دانشجویی فعالتر شوند

معاون آموزشی دانشگاه ارومیه گفت: در حال حاضر ۱۹ هزار دانشجو در مقاطع مختلف تحصیلی در دانشگاه ارومیه مشغول به تحصیل هستند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه آذرباجان غربی، اسماعیل آیین در جلسه توسعه و گسترش کمی و کیفی سازمان های مردم نهاد که در سالن جلسات معاونت سیاسی و امنیتی استانداری آذربایجان غربی برگزارشد، تاکید کرد: تشکل‌های دانشجویی باید فعالتر شوند.

وی افزود: دانشجویان با روحیه جوان و پویای خود توانسته‌اند درحوزه های اجتماعی ورود پیدا کرده و آموزش‌های لازم را در این حوزه‌ها فراگیرند.

معاون آموزشی دانشگاه ارومیه خاطرنشان کرد: به دلیل تعدد در اهداف سازمان های اجتماعی تاکنون در دانشگاه های آذربایجان غربی گام هایی در راستای تشکیل این تشکل‌ها برداشته نشده است.

آیین ادامه داد: اگر علت عدم تشکیل سازمان های داوطلبی اجتماعی ریشه یابی شود نتیجه این بوده، که تعریف جامع و مانعی از این تشکل ها در دانشگاه ها صورت نگرفته است.

وی اظهار کرد: تمامی مدیران و مسئولان در امور اجتماعی باید برنامه ریزی های اساسی در این امر داشته و تشکل های اجتماعی را در جامعه فرهنگ سازی کنند.

معاون آموزشی دانشگاه ارومیه تصریح کرد: لازم است، زیر ساخت های توسعه و تشکیل سازمان ها و تشکل های اجتماعی در دانشگاه‌ها فراهم شده تا مدیران آینده کشور تربیت شوند.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم