نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

تشکل‌های دانشجویی در اعتلای فرهنگ و ارزش‌های دینی نقش مهمی دارند

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه گفت: تشکل‌های دانشجویی در اعتلای فرهنگ و ارزش‌های دینی نقش مهمی دارند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، دکتر نوذر قنبری در جمع تشکلهای دانشجویی دانشگاه آزاداسلامی واحد کرمانشاه اظهارکرد: تشکلهای دانشجویی با بسترسازی مناسب در تعمیق و اعتلای فرهنگ دینی و ارزشی می‏‌توانند نقش به سزایی داشته باشند و این مهم را در بین سایر دانشجویان گسترش دهند و برای رسیدن به آن باید برنامه‏ ریزی جدی و اساسی کنند.

وی افزود: امروز شما دانشجویان و ما مسوولان دانشگاهی می توانیم در تولیدات فرهنگی با همفکری شایسته بیش از پیش گام برداریم و در این مسیر با رویکردی سازنده تر از گذشته در جامعه تاثیر‌گذار باشیم و این ماهیت ماست، چرا که به عنوان مرکز تولید علم و اندیشه و فرهنگ برای دستیابی به اهداف بلندی که داریم باید خودمان را قبول داشته باشیم.

دبیر هیات امنای دانشگاه های آزاد اسلامی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: ازکسانی که در تشکلهای دانشجویی فعالیت می‌کنند انتظار داریم برای پیشرفت همه جانبه و توسعه کیفی، مجموعه دانشگاه آزاداسلامی واحد کرمانشاه را در بخشهای مختلف فرهنگی، آموزشی و پژوهشی حمایت کنند. براین اساس ما هم تلاش می کنیم تا فضای مناسبی برای فعالیت این دانشجویان فراهم شود.

قنبری اظهار کرد: هدایت دینی و شکوفایی فکری محیط دانشجویی در صورتی میسر است که تشکلهای مختلف اسلامی سیاسی رشد و ارتقای معارف دینی، پژوهش محوری، پیشرفت علمی، خلاقیت فکری و نوآوری را برای اعضای خود در اهم مسایل قرار دهند.

عباسی نماینده ررییس دانشگاه آزاداسلامی در شورای نظارت تشکلهای دانشجویی استان کرمانشاه نیز گفت: تلاش می کنیم با بسترسازی مناسب در مسیر گسترش فعالیت تشکلهای دانشجویی در بخشهای مختلف فرهنگی، دینی، سیاسی، علمی و پژوهشی انتظارات مسوولان دانشگاه را به نحو شایسته فراهم آوریم و امیدواریم در این عرصه بتوانیم برای پیشبرد اهداف، همگام و هم سو با مدیریت دانشگاه به سمت کیفی شدن بیش از پیش قدم برداریم.

درحاشیه این مراسم از دکتر نوذر قنبری رییس واحد کرمانشاه و دبیر هیات امنای استان به دلیل حمایت شایسته و فراهم کردن بستری مناسب برای فعالیت تشکلهای دانشجویی این دانشگاه تجلیل شد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

شرایط پذیرش در دانشگاه فرهنگیان در دستور کار شورای عالی آموزش و پرورش
ثبت‌نام ۸۷۹ هزار و ۴۳۱ داوطلب در آزمون سراسری ۹۴ /برگزاری کنکور ۲۱ خرداد
تحصیل مسن ترین دانشجوی علمی کاربردی در جهاددانشگاهی سمنان
نقش دانشگاه پیام نور در افزایش توانمندی بازارکار
کاهش سهمیه عمره دانشجویی
اعتراض شورای اسلامی شدن دانشگاه ها به مداخلات در فعالیت‌های دانشگاهها
درخواست اساتید دانشگاه‌های هنگ‌کنگ برای استقلال از چین
آموزش روش‌های پیشگیری از ایدز به دانشجویان

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم