نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

تشکل‌های دانشجویی در اعتلای فرهنگ و ارزش‌های دینی نقش مهمی دارند

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه گفت: تشکل‌های دانشجویی در اعتلای فرهنگ و ارزش‌های دینی نقش مهمی دارند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، دکتر نوذر قنبری در جمع تشکلهای دانشجویی دانشگاه آزاداسلامی واحد کرمانشاه اظهارکرد: تشکلهای دانشجویی با بسترسازی مناسب در تعمیق و اعتلای فرهنگ دینی و ارزشی می‏‌توانند نقش به سزایی داشته باشند و این مهم را در بین سایر دانشجویان گسترش دهند و برای رسیدن به آن باید برنامه‏ ریزی جدی و اساسی کنند.

وی افزود: امروز شما دانشجویان و ما مسوولان دانشگاهی می توانیم در تولیدات فرهنگی با همفکری شایسته بیش از پیش گام برداریم و در این مسیر با رویکردی سازنده تر از گذشته در جامعه تاثیر‌گذار باشیم و این ماهیت ماست، چرا که به عنوان مرکز تولید علم و اندیشه و فرهنگ برای دستیابی به اهداف بلندی که داریم باید خودمان را قبول داشته باشیم.

دبیر هیات امنای دانشگاه های آزاد اسلامی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: ازکسانی که در تشکلهای دانشجویی فعالیت می‌کنند انتظار داریم برای پیشرفت همه جانبه و توسعه کیفی، مجموعه دانشگاه آزاداسلامی واحد کرمانشاه را در بخشهای مختلف فرهنگی، آموزشی و پژوهشی حمایت کنند. براین اساس ما هم تلاش می کنیم تا فضای مناسبی برای فعالیت این دانشجویان فراهم شود.

قنبری اظهار کرد: هدایت دینی و شکوفایی فکری محیط دانشجویی در صورتی میسر است که تشکلهای مختلف اسلامی سیاسی رشد و ارتقای معارف دینی، پژوهش محوری، پیشرفت علمی، خلاقیت فکری و نوآوری را برای اعضای خود در اهم مسایل قرار دهند.

عباسی نماینده ررییس دانشگاه آزاداسلامی در شورای نظارت تشکلهای دانشجویی استان کرمانشاه نیز گفت: تلاش می کنیم با بسترسازی مناسب در مسیر گسترش فعالیت تشکلهای دانشجویی در بخشهای مختلف فرهنگی، دینی، سیاسی، علمی و پژوهشی انتظارات مسوولان دانشگاه را به نحو شایسته فراهم آوریم و امیدواریم در این عرصه بتوانیم برای پیشبرد اهداف، همگام و هم سو با مدیریت دانشگاه به سمت کیفی شدن بیش از پیش قدم برداریم.

درحاشیه این مراسم از دکتر نوذر قنبری رییس واحد کرمانشاه و دبیر هیات امنای استان به دلیل حمایت شایسته و فراهم کردن بستری مناسب برای فعالیت تشکلهای دانشجویی این دانشگاه تجلیل شد.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم