نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

تشکل‌های دانشجویی باید از بعد دینی و سیاسی تقویت شوند

نماینده سابق ریاست دانشگاه آزاد در امور تشکل‌های دانشجویی دانشگاه‌های آزاد لرستان گفت: متاسفانه برخی از تشکل‌های دانشجویی درگیر کارهای حزبی و باندی شده‌اند و بدنبال این، فعالیت‌های دینی و سیاسی آنها تحت الشعاع قرار گرفته است.

به گزارش خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه لرستان، ابراهیم بارانی بیرانوند در آیین تودیع و معارفه نماینده رئیس دانشگاه آزاد کشور در امور تشکل‌های دانشجویی دانشگاه‌های آزاد لرستان که در محل دانشگاه آزاد خرم آباد برگزار شد، بیان داشت: امیدواریم که شعار اعتدال عملا در دولت یازدهم اتفاق بیفتد.

وی با تاکید بر اینکه تشکل‌های دانشجویی مستقل از جریانات و احزاب سیاسی هستند و این تشکل‌ها به دلیل اینکه خود منشاء تولید فکر هستند باید به جریانات بیرون از دانشگاه خط بدهند نه اینکه از آنها خط بگیرند، افزود: متاسفانه برخی از تشکل های دانشجویی درگیر کارهای حزبی و باندی شده‌اند و بدنبال این، فعالیت‌های دینی و سیاسی آنها تحت الشعاع قرار گرفته است.

نماینده سابق رئیس دانشگاه آزاد کشور در امور تشکل های دانشجویی دانشگاه‌های آزاد لرستان بر ضرورت تقویت بعد دینی تشکل‌های دانشجویی تاکید کرد و گفت: تشکل‌های دانشجویی باید از بعد دینی و سیاسی تقویت شوند تا شبهات بر روی آنها اثر نگذارد.

بارانی بیرانوند با بیان اینکه تشکل‌های دانشجویی در دانشگاه‌های آزاد لرستان با پیگیری‌هایی که صورت گرفته است از چهار تشکل فعال و نیمه فعال به ۲۲ تشکل فعال و نیمه فعال افزایش یافته‌اند، بیان داشت: شش تشکل دانشجویی دیگر نیز در شرف تاسیس هستند.

وی با اشاره به فعالیت اثرگذار بسیج دانشجویی در دانشگاه‌های آزاد لرستان تصریح کرد: با توجه به عملکرد موفق و اقبال خوب دانشجویان به تشکل بسیج دانشجویی توصیه می‌کنم که از تجربیات این تشکل استفاده شود.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه تهران، ممتاز شد
اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
معافیت مالیاتی خیرین آموزش عالی
اعزام نوروزی کاروان‌های دانشگاهی به عتبات عالیات
تدریس رشته «مطالعه آکادمیک نینجاها» در یک دانشگاه ژاپنی
هیئت ممیزه دانشگاه شیراز اعلام کرد: اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
راه‌اندازی دو رشته جدید در دانشگاه علوم پزشکی تهران
فردفرهنگی باید به دانش و آگاهی مجهز باشد/ نیروسازی برای انقلاب وظیفه معاونت فرهنگی است

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم