نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

ترویج کرسی های آزاد اندیشی، از مهم ترین سیاست های وزارت علوم

دکتر سید ضیاء هاشمی معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم در نشستی، با اعضای تشکل های اسلامی، کانون های علمی و فرهنگی و انجمن های علمی دانشجویی دانشگاه گیلان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، در این نشست دکتر رضی رئیس دانشگاه گیلان با بیان اینکه بخش مهمی از فعالیت های دانشگاه را دانشجویان انجام می دهند به وجود ۴ تشکل اسلامی ، ۱۶ کانون و ۵۴ انجمن علمی در دانشگاه گیلان اشاره کرد و وجود دانشجویان و ظرفیت های آنان را فرصت مغتنمی خواند که از آن باید در جهت پیشبرد هرچه مناسب تر اهداف دانشگاه بهره برد.

همچنین در این نشست دانشجویان به بیان نظرات و سوالاتی درخصوص مسائل فرهنگی، کرسی های آزاد اندیشی، تسهیلات فرهنگی و رفاهی، منشور حقوق دانشجویی و نشریات دانشجویی پرداختند.

در پایان دکتر هاشمی معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم با تأکید بر حفظ و استمرار ارتباط دانشجویان با مسولین دانشگاه از نقدهای دانشجویی استقبال کرد و پاسخگوی سوالات دانشجویان شد و یکی از مهم ترین سیاست های وزارت علوم را ترویج کرسی های آزاد اندیشی خواند و ترویج این کرسی ها را باعث توسعه علمی، فرهنگی و اجتماعی در کشور دانست.

پیام شهدا حفظ اقتدار و انسجام کشور است

به گزارش ایسنا، دکتر سیدضیا هاشمی معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم،تحقیقات و فناوری در مراسم اختتامیه کنگره شهدای دانشجوی استان گیلان گفت : پیام شهدا حفظ اقتدار و انسجام کشور است.

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ،معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم،تحقیقات و فناوری با تشریح نحوه شکل گیری و روند اجرایی کار ستاد ملی کنگره شهدای دانشجو اظهار داشت : شهدا پیشگام دفاع از کشور و ارزشها بوده و همواره پیشتاز مقابله با استکبار بوده اند و حضور شهدا انسجام بخش و همبستگی آفرین است.

دکتر هاشمی شهدا را میراث و ذخیره گرانسنگ انقلاب دانست و این بزرگواران را مرجع فکری،سیاسی و اجتماعی جامعه ایران خواند.

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم،تحقیقات و فناوری سهم دانشگاه ها را در جنگ دلیلی مبین در دفاع از اصول ها و ارزشهای ملی و دینی برشمرد. انتهای پیام

مطالب مرتبط

شرایط پذیرش در دانشگاه فرهنگیان در دستور کار شورای عالی آموزش و پرورش
ثبت‌نام ۸۷۹ هزار و ۴۳۱ داوطلب در آزمون سراسری ۹۴ /برگزاری کنکور ۲۱ خرداد
تحصیل مسن ترین دانشجوی علمی کاربردی در جهاددانشگاهی سمنان
اعزام کاروان دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
کاهش سهمیه عمره دانشجویی
اعتراض شورای اسلامی شدن دانشگاه ها به مداخلات در فعالیت‌های دانشگاهها
درخواست اساتید دانشگاه‌های هنگ‌کنگ برای استقلال از چین
آموزش روش‌های پیشگیری از ایدز به دانشجویان

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم