نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

تربیت معلمان نمونه و با اخلاق هدف مهم دانشگاه فرهنگیان است

سرپرست پردیس تربیت معلم شهید مدرس سنندج گفت: تربیت معلمان نمونه و با اخلاق که بتوانند الگوهای خوبی برای دانش‌آموزانشان باشند از مهم‌ترین اهداف دانشگاه فرهنگیان سنندج است.

به گزارش خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه‌ی کردستان، محی‌الدین امجدیان در دیدار دانشگاهیان کردستان با نماینده‌ ولی‌فقیه در استان با ابراز خرسندی از اینکه امروزه همه‌ خانواده‌های ایرانی دانش‌آموز، دانشجو و یا طلبه‌ای را درعرصه‌ تعلیم و تربیت دارند، اظهار کرد: این امر نشان‌دهنده‌ اهمیت تعلیم و تربیت در جامعه اسلامی و نقش معلم است.

وی معلمی و تربیت معلم را رسالت بزرگی دانست و خاطرنشان کرد: دانشگاه فرهنگیان امروزه در راستای تربیت معلمان رسالت و افتخار بزرگی را برعهده گرفته است و تلاش خود را برای ایفای هرچه بهتر این نقش بکار می‌گیرد.

سرپرست پردیس تربیت معلم شهید مدرس سنندج افزود: میزان توسعه، رشد و منزلت هر جامعه‌ای با توجه به جایگاه معلمان نقش تربیت و تعلم در آن جامعه ارزیابی می‌شود، از این‌رو باید بکوشیم که در این زمینه شاخص‌های خوبی داشته باشیم.

وی گفت: هم‌اکنون ۲۰۰۰ دانشجو در مقطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته در پردیس تربیت معلم شهید مدرس سنندج تحصیل می‌کنند.

امجدیان افزود: دانشگاه تربیت فرهنگیان همه‌ اهتمام و جدیت خود را در راستای تربیت بایسته و شایسته معلمانی که در شأن نظام اسلامی باشد، بکار می‌گیرد.

محی‌الدین امجدیان با اشاره به اینکه دانشگاه فرهنگیان در راستای تحقق این مهم در زمینه ساختارهای مالی، اداری و پژوهشی مشکل دارد، اهتمام و توجه‌ خاص مسئولان به این دانشگاه در راستای تربیت معلمانی نمونه و کارآمد را خواستار شد.

وی خاطرنشان کرد: دانشگاه تربیت معلم شهید مدرس در تلاش است که معلمانی را تحویل جامعه دهد در شأن نظام اسلامی باشد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

روند جذب اعضای هیئت علمی در دانشگاه تهران همان مسیر وزارت علوم است
آموزش مهارت های زندگی به دانشجویان ضرورتی اساسی است
توسعه ۲۰ رشته تحصیلات تکمیلی در دانشگاه فرهنگیان
سرپرست دانشگاه صنعتی شهدای هویزه منصوب شد
پیام تسلیت رئیس دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی به رییس جمهور
راه اندازی رشته های بین المللی در دانشکده مجازی علوم پزشکی تهران
آمادگی ایران برای افزایش ظرفیت پذیرش دانشجویان تحصیلات تکمیلی ترکیه
اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم