نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

تربیت معلمان نمونه و با اخلاق هدف مهم دانشگاه فرهنگیان است

سرپرست پردیس تربیت معلم شهید مدرس سنندج گفت: تربیت معلمان نمونه و با اخلاق که بتوانند الگوهای خوبی برای دانش‌آموزانشان باشند از مهم‌ترین اهداف دانشگاه فرهنگیان سنندج است.

به گزارش خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه‌ی کردستان، محی‌الدین امجدیان در دیدار دانشگاهیان کردستان با نماینده‌ ولی‌فقیه در استان با ابراز خرسندی از اینکه امروزه همه‌ خانواده‌های ایرانی دانش‌آموز، دانشجو و یا طلبه‌ای را درعرصه‌ تعلیم و تربیت دارند، اظهار کرد: این امر نشان‌دهنده‌ اهمیت تعلیم و تربیت در جامعه اسلامی و نقش معلم است.

وی معلمی و تربیت معلم را رسالت بزرگی دانست و خاطرنشان کرد: دانشگاه فرهنگیان امروزه در راستای تربیت معلمان رسالت و افتخار بزرگی را برعهده گرفته است و تلاش خود را برای ایفای هرچه بهتر این نقش بکار می‌گیرد.

سرپرست پردیس تربیت معلم شهید مدرس سنندج افزود: میزان توسعه، رشد و منزلت هر جامعه‌ای با توجه به جایگاه معلمان نقش تربیت و تعلم در آن جامعه ارزیابی می‌شود، از این‌رو باید بکوشیم که در این زمینه شاخص‌های خوبی داشته باشیم.

وی گفت: هم‌اکنون ۲۰۰۰ دانشجو در مقطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته در پردیس تربیت معلم شهید مدرس سنندج تحصیل می‌کنند.

امجدیان افزود: دانشگاه تربیت فرهنگیان همه‌ اهتمام و جدیت خود را در راستای تربیت بایسته و شایسته معلمانی که در شأن نظام اسلامی باشد، بکار می‌گیرد.

محی‌الدین امجدیان با اشاره به اینکه دانشگاه فرهنگیان در راستای تحقق این مهم در زمینه ساختارهای مالی، اداری و پژوهشی مشکل دارد، اهتمام و توجه‌ خاص مسئولان به این دانشگاه در راستای تربیت معلمانی نمونه و کارآمد را خواستار شد.

وی خاطرنشان کرد: دانشگاه تربیت معلم شهید مدرس در تلاش است که معلمانی را تحویل جامعه دهد در شأن نظام اسلامی باشد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آغاز ثبت نام اعتکاف در مسجد دانشگاه تهران
لزوم ایجاد دفاتر منطقه‌ای پیام نور در سراسر دنیا
دانشگاه زابل نقش محوری را در توسعه منطقه سیستان ایفا کرده است
آغاز عملیات احداث دانشکده علوم قرآنی خرم‎آباد
تدریس رشته «مطالعه آکادمیک نینجاها» در یک دانشگاه ژاپنی
اعلام زمان مصاحبه پذیرفته شدگان ۷ رشته دکتری پژوهش محور آزاد
احتمال اشتغال ۹۰ درصد رزیدنت ها در بیرون از محیط آموزشی
تفاهم نامه همکاری دانشگاه علوم اقتصادی و مرکز تحقیقات سیاست علمی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم