نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

تذکر معاون دانشگاه آزاد به مسئولان کمیته انضباطی: وارد حریم خصوصی دانشجویان نشوید

معاون دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی از پرداخت ۳۲۰ میلیارد تومان تسهیلات در قالب وام دانشجویی طی سال گذشته به دانشجویان این دانشگاه خبرداد.

به گزارش خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) – منطقه گیلان، دکتر سعید کاردار در نشست معاونین دانشجویی و مسئولان صندوق رفاه دانشجویان واحدها و مراکز دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان گیلان، افزود: از این میزان تسهیلات ۲۴۰ میلیارد تومان از محل صندوق رفاه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی و مابقی از محل وام‌های وزارت علوم به ۴۳۲ هزار دانشجو ارائه شده است.

وی اضافه کرد: این میزان تسهیلات در قالب وامهای شهریه ضروری، ازدواج و مسکن به دانشجویان در سال ۹۲ پرداخت شده است.

وی با اشاره به اینکه در زمان حاضر بالغ بر یک میلیون و ۶۳۸ هزار دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی مشغول به تحصیل علم و دانش هستند، از پوشش بیمه سلامت به صورت رایگان و بیمه تکمیلی دانشجویان خبر داد و گفت: دانشجویان در صورت تمایل با پرداخت وجه به صورت نقد یا از محل وام صندوق رفاه وزارت علوم می توانند از خدمات بیمه تکمیلی نیز بهره مند شوند.

این مقام مسئول اضافه کرد: تا پایان ترم جاری(خردادماه) تمامی دانشجویان این دانشگاه تحت پوشش بیمه سلامت نیز قرار می گیرند.

معاون دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی درباره ابلاغ آیین نامه جدید نقل و انتقالات دانشجویان نیز تصریح کرد: برای رفاه دانشجویان متقاضی، تمامی فرآیند درخواست نقل و انتقالات از۱۵ تیرماه جاری به مدت ۱۵ روز برای ترم جدید به صورت تحت وب (سامانه‌ای) انجام می شود.

وی به مسئولین کمیته‌های انضباطی دانشگاه متذکرشد: وارد حریم خصوصی دانشجویان نشوند و با مسئولین کمیته انضباطی که مسائل غیر مرتبط با دانشگاه و دانشجویان را به داخل دانشگاه بکشانند و با آبروی دانشگاه و دانشجویان بازی کنند، برخورد قانونی خواهد شد.

به گزارش ایسنا، دراین نشست که با حضور مدیران کل خدمات دانشجویی، صندوق رفاه و بیمه دانشجویان و نقل و انتقالات، دبیر هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان، رییس شورای سیاست گذاری سمای استان گیلان و معاونین دانشجویی و مسوولان صندوق رفاه دانشجویان واحدها و مراکز دانشگاههای آزاد اسلامی استان در سالن جلسات دبیرخانه دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان برگزار شد، آخرین آئین نامه ها و بخشنامه های حوزه معاونت دانشجویی بررسی شد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آغاز ثبت نام اعتکاف در مسجد دانشگاه تهران
لزوم ایجاد دفاتر منطقه‌ای پیام نور در سراسر دنیا
دانشگاه زابل نقش محوری را در توسعه منطقه سیستان ایفا کرده است
آغاز عملیات احداث دانشکده علوم قرآنی خرم‎آباد
اعلام زمان مصاحبه پذیرفته شدگان ۷ رشته دکتری پژوهش محور آزاد
احتمال اشتغال ۹۰ درصد رزیدنت ها در بیرون از محیط آموزشی
تفاهم نامه همکاری دانشگاه علوم اقتصادی و مرکز تحقیقات سیاست علمی
بیست و سومین جشنواره تقدیر از برگزیدگان کتاب سال دانشگاهی برگزار شد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم