نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

تدوین برنامه‌های فرهنگی دانشگاه آزاد براساس رهنمودهای اعضای شوای راهبردی فرهنگی واجتماعی

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به عملکرد مدیریت جدید دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: مطمئنم در پایان دوره مدیریت جدید دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه در مسیر اصلی خود در حوزه فرهنگی و اقتصادی و سایر حوزه‌ها قرار خواهد گرفت.

به گزارش سرویس «دانشگاهی» ایسنا، حجت‌الاسلام دکتر طه هاشمی در مراسم آغاز به کار سال جدید و دیدار کارکنان با رئیس دانشگاه، ضمن تبریک به مناسبت عید باستانی نوروز و اشاره به تقارن آن با ایام فاطمیه، گفت: امیدوارم بتوانیم به وظایف خود آنگونه که در مکتب فاطمی آمده است، عمل کنیم.

وی با اشاره به نامگذاری سال جدید با عنوان سال “اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی” توسط مقام معظم رهبری، اظهار داشت: این شعار خط مشی سال پیش رو را مشخص می‌کند و به برنامه ریزان و مجریان جهت حرکت را نشان می دهد، امسال نیز حوزه اقتصاد و فرهنگ مد نظر مقام معظم رهبری قرار گرفت که در این دو حوزه وظیفه سنگینی متوجه برنامه ریزان است.

هاشمی با اشاره به مدیریت جدید دانشگاه آزاد از نیمه دوم سال گذشته، گفت: در دوره مدیریت جدید به فرهنگ و اقتصاد توجه ویژه‌ای شده است، به گونه‌ای که با تشکیل شورای اقتصاد و طرح ایجاد شرکت‌های دانش بنیان سهم و میزان حضور دانشگاه آزاد اسلامی در حوزه اقتصاد کشور تعریف شده و با دعوت از شخصیت‌های اقتصادی با تجربه و تدوین برنامه‌های راهبردی، مقدمات خیزشی بزرگ در حوزه اقتصادی در حیطه مسئولیت‌های دانشگاه، فراهم شده است.

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به تشکیل شورای راهبردی فرهنگی و اجتماعی، تاکید کرد: شورای راهبردی فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی به منظور اتخاذ تصمیمی صحیح جهت تحول در حوزه فرهنگی دانشگاه و ایجاد نگاهی جدید در ارتباط با مسائل فرهنگی و ارزشی در دانشگاه آزاد اسلامی تشکیل شده است.

طه هاشمی با اشاره به توجه شورای راهبردی فرهنگی به نیازهای جوانان، گفت: ریاست این شورا به عهده دکتر میرزاده است، همچنین از افراد شناخته شده‌ای که هم به حوزه و هم به دانشگاه تسلط دارند، برای فعالیت در این شورا دعوت شده است.

وی با تأکید بر اینکه برنامه های فرهنگی دانشگاه بر اساس رهنمودهای اعضای شورا تدوین می شود، افزود: دانشگاه آزاد، با تمهیدی که برای سال ۹۳ در زمینه ارتقای حوزه فرهنگی و مباحث اقتصادی اندیشیده است، نسبت به سایر مراکز آموزشی در این زمینه جلوتر است، به گونه ای که مطمئنم در پایان دوره مدیریت مدیران جدید، دانشگاه در مسیر اصلی خود در حوزه فرهنگی و اقتصادی و سایر حوزه ها قرار خواهد گرفت.

وی با بیان این که در رأس مجموعه سیاستگذاری دانشگاه آزاد اسلامی، فردی قرار دارد که تجربه با ارزشی که در مدیریت نظام داشته‌اند، گفت: در زمان مدیریت آیت الله هاشمی رفسنجانی حرکت‌های عظیمی در حوزه‌های اقتصادی، فرهنگی و سایر حوزه‌ها شکل گرفته است. همچنین ایشان از چهره‌های بزرگ و فرهنگی و از مفسرین قرآن هستند که با توجه به اقتضائات جدید و نیازجوانان نگاه روشنی به روش‌های مدیریتی دارند.

طه هاشمی با تأکید بر مسئولیت کارشناسان، کارکنان و اعضای هیأت علمی دانشگاه در تحقق اهداف دانشگاه، تصریح کرد: به نظر بنده مجموعه‌ای که امروز با این عزم راه صحیحی را در جهت تحول دانشگاه آزاد در پیش گرفته، مطمئناً دانشگاه را در مسیر اصلی خود در حوزه فرهنگی و اقتصادی و سایر حوزه‌ها قرار خواهند داد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
اساتید وقت کافی برای آموزش دانشجویان پزشکی صرف نمی‌کنند
تغییر نام دانشکده خبر دانشگاه آزاد / راه اندازی «نیوز روم»
دانشجویان خارجی به اردوهای نوروزی می‌روند
عدم افزایش شهریه دانشگاه علمی کاربردی در سال ۹۴/ حذف ۱۰درصد رشته‌ها
سیستم درمان، فشار زیادی به آموزش در دانشگاه های پزشکی وارد می‌کند
افزایش خطاهای پزشکی با کشیک‌های سنگین در بیمارستان های آموزشی
تداوم مسمومیت دانشجویان دانشگاه شیراز

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم