نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

تحقیق درباره و انواع سرویس ایمیل Mail Server

سرویس ایمیل (Mail Server) :

سرویس پست الکترونیک یا سرویس دهنده ایمیل در واقع یک نرم افزار کاربردی است که ایمیل ها را از سرویس گیرنده های ایمیل و یا سرورهای الکترونیک دیگر دریافت کرده و سپس آنها را به دست گیرندگان می رساند. یک سرور پست الکترونیک معمولا شامل فضای ذخیره سازی پیام ها ، مجموعه ای از قوانین قابل تعریف ، لیستی از کاربران و مجموعه ای از ماژول های ارتباطی می باشد.

 

ادامه تحقیق در

میل سرورها امکانات و سرویس های خاصی هستند برای ارسال میل از سایت شما به سایت ها و ایمیل های شخصی دیگران استفاده می شود.و برای استفاده از این سرویس از نرم افزار های زیر می توانید استفاده نمایید.

 

Microsoft Exchange
Edura Mail server
MHdsoft Mail server
Mdaemon

 

اگه بخوایید توی یه سازمان یه وب سایتی داشته باشید که کارمندان از اونجا اکانت ایمیل بگیرند مثلا مثله اکانتهای یاهو باید میل سرور راه بندازید که معمولا با Exchange اینکار رو می کنند

Exchange Server :

از معروفترین و محبوبترین نرم افزارهای ایجاد سرور پست الکترونیک برای سرورهای تحت ویندوز ، نرم افزار Exchange Server محصول شرکت مایکروسافت است. Microsoft Exchange Server محصولی از شرکت عظیم مایکروسافت و از سری محصولات Microsoft Server می باشد که قابلیت ارسال و دریافت پیام های الکترونیکی را برای سازمان ها و شرکت هایی که از این محصول استفاده می کنند ، فراهم می سازد.

ولی این تنها قابلیت Exchange Server نمی باشد . این محصول قدرتمند ، سیستم پست الکترونیک را با ویژگی هایی همچون برنامه ریزی روزانه ، مخاطبین و وظایف در هم آمیخته و همچنین برای دسترسی از طریق تلفن همراه و دسترسی از طریق وب کارایی بسیار زیادی دارد

یک پاسخ به “تحقیق درباره و انواع سرویس ایمیل Mail Server”

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم