نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

تحقق دانشگاه اسلامی آرزوی ما است

معاون فرهنگی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به سند اسلامی شدن دانشگاه‌ها، تصریح کرد: تحقق این سند آرزوی ما و آن چیزی است که انقلاب اسلامی نیز به دنبال آن است.

به گزارش خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خراسان، دکتر داوود آبادی فراهانی صبح امروز در سیزدهمین همایش دبیران هم‌اندیشی استادان دانشگاه‌های کشور که در هتل خورشید تابان مشهد به مناسبت هفته وحدت دانشگاه و حوزه برگزار شد، اظهار کرد: اصلاح فرهنگ نیازمند زمانی طولانی است با این حال این مسأله تکلیفی را از ما ساقط نمی‌کند.

وی ادامه داد: وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به مشکلات وزارت بهداشت در حوزه نیروی انسانی، خاطرنشان کرد: این مسأله مشکل عمومی کشور است و ما از آذرماه سال گذشته حتی یکی نفر هم استخدام نکرده‌ایم این مسأله به دلیل نامناسب بودن ساختارها است.

فراهانی تصریح کرد: ما تنها قسمتی از وزارت بهداشت نیستیم که پست‌های ما در اختیار افراد سازمانی باشد. امروز وزارت بهداشت به ۲۰۰ هزار نفر حقوق می‌دهد که بودجه آن از دولت نیست.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان این‌که ما با دست خالی به مبارزه با جنگ نرم رفته‌ایم، گفت: در بسیاری از مذاکرات ما خواستار جدا شدن بودجه فرهنگی از سایر بخش‌ها بوده‌ایم اما باید توجه داشت که مشکل اصلی ما استراتژی‌ها و راهبردها است.

وی در پایان با بیان اینکه حجاب نامناسب معلول بی‌هویتی انسان‌ها است، اظهار داشت: برگزاری اردوهای مختلط مشکل ما نیست. اما متأسفانه برخی دانشگاه‌ها در این خصوص با افراط و تفریط کار می‌کنند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
اساتید وقت کافی برای آموزش دانشجویان پزشکی صرف نمی‌کنند
تغییر نام دانشکده خبر دانشگاه آزاد / راه اندازی «نیوز روم»
دانشجویان خارجی به اردوهای نوروزی می‌روند
عدم افزایش شهریه دانشگاه علمی کاربردی در سال ۹۴/ حذف ۱۰درصد رشته‌ها
سیستم درمان، فشار زیادی به آموزش در دانشگاه های پزشکی وارد می‌کند
افزایش خطاهای پزشکی با کشیک‌های سنگین در بیمارستان های آموزشی
لزوم پرداختن اعضای هیات علمی دانشگاهها به آموزش الکترونیک

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم