نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

تحصیل ۴۰ درصد دانشجویان در مقاطع تحصیلات تکمیلی/ ساختمان برخی دانشگاه‌ها اجاره‌ایست

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در نشست اعضای هیات امنای بنیاد خیرین دانشگاه‌ها اظهار کرد: فعالیت‌های خیرین در روند پیشرفت دانش بسیار تاثیرگذار است.

به گزارش خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دکتر محمد فرهادی در این نشست در سخنانی اظهار کرد: خوشبختانه توسعه آموزش عالی بعد از انقلاب بسیار زیاد بوده است.

وی تصریح کرد: این دفعه دومی است که من به عنوان وزیر علوم انتخاب می‌شوم و شرایط امروز با دوران گذشته بسیار متفاوت شده است. علم به سرعت در حال رشد است و تعداد رشته‌های دانشگاهی بسیار افزایش یافته است.

وزیر علوم با اشاره به اینکه ۴۰ درصد دانشجویان کشور در مقاطع تحصیلات تکمیلی تحصیل می‌کنند، گفت: این باعث خوشحالی ماست اما پذیرش بی‌رویه دانشجویان توسعه کیفی را دچار مشکل کرده است.

فرهادی در بخش دیگری از سخنانش اظهار کرد: دانشجویان می‌توانند با همکاری اساتید خود در حوزه تخصصی مربوطه در حل مشکلات کشور موثر واقع شوند و روند اداره کشور را بهبود بخشند.

وزیر علوم در خاتمه با اشاره به اینکه فرآیند توسعه کمی آموزش عالی نیز در برخی موارد با کمبودهایی مواجه بوده، افزود: برخی دانشگاه‌های کشور در ساختمان‌های اجاره‌ای فعالیت می‌کنند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

لزوم بازنگری جدی در آموزش داروسازی عمومی
امیدواریم اتفاقات اخیر دانشگاه فردوسی موجب تحکیم استقلال دانشگاه شود
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین المللی دانشگاه پیام نور هستیم
برگزاری اولین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی
دانشگاه محل بده بستان سیاسی نیست
آغاز ثبت نام اعتکاف مسجد دانشگاه تهران
ابلاغ آیین‌نامه جدید استعدادهای درخشان به دانشگاه‌ها+ جزییات تغییرات
دانشگاه های علوم پزشکی آموزش را فدای پژوهش های غیر کاربردی کرده اند

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم