نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

تحصیل ۴۰ درصد دانشجویان در مقاطع تحصیلات تکمیلی/ ساختمان برخی دانشگاه‌ها اجاره‌ایست

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در نشست اعضای هیات امنای بنیاد خیرین دانشگاه‌ها اظهار کرد: فعالیت‌های خیرین در روند پیشرفت دانش بسیار تاثیرگذار است.

به گزارش خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دکتر محمد فرهادی در این نشست در سخنانی اظهار کرد: خوشبختانه توسعه آموزش عالی بعد از انقلاب بسیار زیاد بوده است.

وی تصریح کرد: این دفعه دومی است که من به عنوان وزیر علوم انتخاب می‌شوم و شرایط امروز با دوران گذشته بسیار متفاوت شده است. علم به سرعت در حال رشد است و تعداد رشته‌های دانشگاهی بسیار افزایش یافته است.

وزیر علوم با اشاره به اینکه ۴۰ درصد دانشجویان کشور در مقاطع تحصیلات تکمیلی تحصیل می‌کنند، گفت: این باعث خوشحالی ماست اما پذیرش بی‌رویه دانشجویان توسعه کیفی را دچار مشکل کرده است.

فرهادی در بخش دیگری از سخنانش اظهار کرد: دانشجویان می‌توانند با همکاری اساتید خود در حوزه تخصصی مربوطه در حل مشکلات کشور موثر واقع شوند و روند اداره کشور را بهبود بخشند.

وزیر علوم در خاتمه با اشاره به اینکه فرآیند توسعه کمی آموزش عالی نیز در برخی موارد با کمبودهایی مواجه بوده، افزود: برخی دانشگاه‌های کشور در ساختمان‌های اجاره‌ای فعالیت می‌کنند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

احداث ۱۰ خوابگاه دانشجویی در دانشگاه‎های علوم پزشکی کشور
دانشگاه امروز محور و موتور محرک توسعه اجتماعی و سیاسی کشور است
لغو اعزام کاروان‌های دانشگاهیان عمره گزار تا دهم فروردین
نقش نفت در برنامه‌های توسعه‌ای کشور بررسی می‌شود
تسلیت رئیس دانشگاه شریف به روحانی
ایجاد مقاطع ارشد و دکتری رشته های معماری داخلی در دانشگاه آزاد همدان
همکاری‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران و استرالیا گسترش می یابد
شرایط پذیرش در دانشگاه فرهنگیان در دستور کار شورای عالی آموزش و پرورش

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم