نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

تحصیل ۴۰ درصد دانشجویان در مقاطع تحصیلات تکمیلی/ ساختمان برخی دانشگاه‌ها اجاره‌ایست

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در نشست اعضای هیات امنای بنیاد خیرین دانشگاه‌ها اظهار کرد: فعالیت‌های خیرین در روند پیشرفت دانش بسیار تاثیرگذار است.

به گزارش خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دکتر محمد فرهادی در این نشست در سخنانی اظهار کرد: خوشبختانه توسعه آموزش عالی بعد از انقلاب بسیار زیاد بوده است.

وی تصریح کرد: این دفعه دومی است که من به عنوان وزیر علوم انتخاب می‌شوم و شرایط امروز با دوران گذشته بسیار متفاوت شده است. علم به سرعت در حال رشد است و تعداد رشته‌های دانشگاهی بسیار افزایش یافته است.

وزیر علوم با اشاره به اینکه ۴۰ درصد دانشجویان کشور در مقاطع تحصیلات تکمیلی تحصیل می‌کنند، گفت: این باعث خوشحالی ماست اما پذیرش بی‌رویه دانشجویان توسعه کیفی را دچار مشکل کرده است.

فرهادی در بخش دیگری از سخنانش اظهار کرد: دانشجویان می‌توانند با همکاری اساتید خود در حوزه تخصصی مربوطه در حل مشکلات کشور موثر واقع شوند و روند اداره کشور را بهبود بخشند.

وزیر علوم در خاتمه با اشاره به اینکه فرآیند توسعه کمی آموزش عالی نیز در برخی موارد با کمبودهایی مواجه بوده، افزود: برخی دانشگاه‌های کشور در ساختمان‌های اجاره‌ای فعالیت می‌کنند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

روند جذب اعضای هیئت علمی در دانشگاه تهران همان مسیر وزارت علوم است
آموزش مهارت های زندگی به دانشجویان ضرورتی اساسی است
توسعه ۲۰ رشته تحصیلات تکمیلی در دانشگاه فرهنگیان
سرپرست دانشگاه صنعتی شهدای هویزه منصوب شد
پیام تسلیت رئیس دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی به رییس جمهور
راه اندازی رشته های بین المللی در دانشکده مجازی علوم پزشکی تهران
آمادگی ایران برای افزایش ظرفیت پذیرش دانشجویان تحصیلات تکمیلی ترکیه
پردیس دانشگاه علوم‌پزشکی کرمانشاه ساخته می‌شود

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم