نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

تحصیل ۲۵ هزار دانشجو در دانشگاه علمی – کاربردی البرز

رییس دانشگاه جامع علمی- کابردی استان البرز گفت: ۲۱ درصد از حجم دانشجویان استان البرز در ۳۳ مرکز دانشگاه علمی -کاربردی مشغول به ادامه تحصیل و علم‌آموزی هستند.

سید صاحب سادات حسینی، در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه البرز، گفت: در حال حاضر حدود ۲۵ هزار نفر در دانشگاه علمی – کاربردی استان مشغول به تحصیل هستند که این تعداد با توجه به استقبال دانشجویان به طور قطع افزایش خواهد یافت.

وی افزود: در استان البرز ۳۴ مرکز علمی کاربردی وجود دارد که در سال جاری ۳۳ مرکز آن در سه مقطع کاردانی ، کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشجو می‌پذیرند.

سادات حسینی ادامه داد: دانشگاه جامع علمی کاربردی براساس تقاضا و نیاز کشور بدون تحمیل ریالی بر دوش دولت، اقدامات علمی آموزشی خود را با قدرت و برنامه‌ریزی دنبال می‌کند.

رئیس دانشگاه جامع علمی _کاربردی با اشاره به افتتاح پنج مرکز جدید، یادآور شد: هدف ما کاربردی کردن علم در عمل است و امیدوارم با برنامه‌ریزی و تلاش گروهی این مهم با بهترین شکل انجام شود.

وی با اشاره به رشته‌های جدید کارشناسی مراکز جامع علمی کاربردی البرز تصریح کرد: امنیت شبکه و کارشناسی حرفه‌ای ایمنی و سلامت محیط زیست دو رشته جدید دانشگاه علمی – کاربردی در دوره کارشناسی است.

وی با بیان این‌که ظرفیت پذیرش دانشجویان نسبت به سال گذشته با افزایش ۵۰۰۰ نفری رو به رو بوده است، گفت: در صورت ثبت نام ورودی‌های بهمن ماه این عدد به بیش از ۸۰۰۰ نفر خواهد رسید.

سادات حسینی اظهار کرد: هدف دانشگاه علمی – کاربردی همانطور که از نامش مشخص است، کاربردی کردن علم است و تلاش می‌کنیم دانشجویان علم و عمل را در کنار هم به خوبی بیاموزند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه تهران، ممتاز شد
اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
معافیت مالیاتی خیرین آموزش عالی
اعزام نوروزی کاروان‌های دانشگاهی به عتبات عالیات
لزوم پرداختن اعضای هیات علمی دانشگاهها به آموزش الکترونیک
هیئت ممیزه دانشگاه شیراز اعلام کرد: اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
راه‌اندازی دو رشته جدید در دانشگاه علوم پزشکی تهران
فردفرهنگی باید به دانش و آگاهی مجهز باشد/ نیروسازی برای انقلاب وظیفه معاونت فرهنگی است

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم