نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

تحصیل ۲۵ هزار دانشجو در دانشگاه علمی – کاربردی البرز

رییس دانشگاه جامع علمی- کابردی استان البرز گفت: ۲۱ درصد از حجم دانشجویان استان البرز در ۳۳ مرکز دانشگاه علمی -کاربردی مشغول به ادامه تحصیل و علم‌آموزی هستند.

سید صاحب سادات حسینی، در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه البرز، گفت: در حال حاضر حدود ۲۵ هزار نفر در دانشگاه علمی – کاربردی استان مشغول به تحصیل هستند که این تعداد با توجه به استقبال دانشجویان به طور قطع افزایش خواهد یافت.

وی افزود: در استان البرز ۳۴ مرکز علمی کاربردی وجود دارد که در سال جاری ۳۳ مرکز آن در سه مقطع کاردانی ، کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشجو می‌پذیرند.

سادات حسینی ادامه داد: دانشگاه جامع علمی کاربردی براساس تقاضا و نیاز کشور بدون تحمیل ریالی بر دوش دولت، اقدامات علمی آموزشی خود را با قدرت و برنامه‌ریزی دنبال می‌کند.

رئیس دانشگاه جامع علمی _کاربردی با اشاره به افتتاح پنج مرکز جدید، یادآور شد: هدف ما کاربردی کردن علم در عمل است و امیدوارم با برنامه‌ریزی و تلاش گروهی این مهم با بهترین شکل انجام شود.

وی با اشاره به رشته‌های جدید کارشناسی مراکز جامع علمی کاربردی البرز تصریح کرد: امنیت شبکه و کارشناسی حرفه‌ای ایمنی و سلامت محیط زیست دو رشته جدید دانشگاه علمی – کاربردی در دوره کارشناسی است.

وی با بیان این‌که ظرفیت پذیرش دانشجویان نسبت به سال گذشته با افزایش ۵۰۰۰ نفری رو به رو بوده است، گفت: در صورت ثبت نام ورودی‌های بهمن ماه این عدد به بیش از ۸۰۰۰ نفر خواهد رسید.

سادات حسینی اظهار کرد: هدف دانشگاه علمی – کاربردی همانطور که از نامش مشخص است، کاربردی کردن علم است و تلاش می‌کنیم دانشجویان علم و عمل را در کنار هم به خوبی بیاموزند.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم