نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

تحصیل ۲۵ هزار دانشجو در دانشگاه علمی – کاربردی البرز

رییس دانشگاه جامع علمی- کابردی استان البرز گفت: ۲۱ درصد از حجم دانشجویان استان البرز در ۳۳ مرکز دانشگاه علمی -کاربردی مشغول به ادامه تحصیل و علم‌آموزی هستند.

سید صاحب سادات حسینی، در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه البرز، گفت: در حال حاضر حدود ۲۵ هزار نفر در دانشگاه علمی – کاربردی استان مشغول به تحصیل هستند که این تعداد با توجه به استقبال دانشجویان به طور قطع افزایش خواهد یافت.

وی افزود: در استان البرز ۳۴ مرکز علمی کاربردی وجود دارد که در سال جاری ۳۳ مرکز آن در سه مقطع کاردانی ، کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشجو می‌پذیرند.

سادات حسینی ادامه داد: دانشگاه جامع علمی کاربردی براساس تقاضا و نیاز کشور بدون تحمیل ریالی بر دوش دولت، اقدامات علمی آموزشی خود را با قدرت و برنامه‌ریزی دنبال می‌کند.

رئیس دانشگاه جامع علمی _کاربردی با اشاره به افتتاح پنج مرکز جدید، یادآور شد: هدف ما کاربردی کردن علم در عمل است و امیدوارم با برنامه‌ریزی و تلاش گروهی این مهم با بهترین شکل انجام شود.

وی با اشاره به رشته‌های جدید کارشناسی مراکز جامع علمی کاربردی البرز تصریح کرد: امنیت شبکه و کارشناسی حرفه‌ای ایمنی و سلامت محیط زیست دو رشته جدید دانشگاه علمی – کاربردی در دوره کارشناسی است.

وی با بیان این‌که ظرفیت پذیرش دانشجویان نسبت به سال گذشته با افزایش ۵۰۰۰ نفری رو به رو بوده است، گفت: در صورت ثبت نام ورودی‌های بهمن ماه این عدد به بیش از ۸۰۰۰ نفر خواهد رسید.

سادات حسینی اظهار کرد: هدف دانشگاه علمی – کاربردی همانطور که از نامش مشخص است، کاربردی کردن علم است و تلاش می‌کنیم دانشجویان علم و عمل را در کنار هم به خوبی بیاموزند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

شرایط پذیرش در دانشگاه فرهنگیان در دستور کار شورای عالی آموزش و پرورش
ثبت‌نام ۸۷۹ هزار و ۴۳۱ داوطلب در آزمون سراسری ۹۴ /برگزاری کنکور ۲۱ خرداد
تحصیل مسن ترین دانشجوی علمی کاربردی در جهاددانشگاهی سمنان
کاهش سهمیه عمره دانشجویی
اعتراض شورای اسلامی شدن دانشگاه ها به مداخلات در فعالیت‌های دانشگاهها
درخواست اساتید دانشگاه‌های هنگ‌کنگ برای استقلال از چین
آموزش روش‌های پیشگیری از ایدز به دانشجویان
پیام تسلیت جامعه دانشگاهی به مناسبت درگذشت مادر روحانی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم