نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

تحصیل ۱۲ هزار دانشجوی شاهد و ایثارگر در دانشگاه علمی کاربردی

مدیرکل دانشجویان شهید و ایثارگر دانشگاه علمی کاربردی گفت: برنامه بصیرت افزایی دانشجویان در پنج استان برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، داوود کربلایی با بیان این مطلب افزود: ۱۲ هزار دانشجوی فرزند شهید و ایثارگر در دانشگاه جامع علمی کاربردی سراسر کشور مشغول به تحصیل هستند که برنامه‎های مختلفی در راستای بصیرت‎افزایی آنها در دستور کار قرار دارد.

وی بیان کرد: بصیرت‎ افزایی دانشجویان فرزند شهید و ایثارگر در پنج استان از جمله آذربایجام شرقی، فارس، کرمان، اصفهان و… برگزار خواهد شد و منتخبین این طرح به شهر شهدا اعزام خواهند شد.

کربلایی ادامه داد: ۱۵۰ نفر از هر استان از مراکز دانشگاه‎های منتخب و مراکز استان‎های همجوار در این برنامه شرکت خواهند کرد.

مدیرکل دانشجویان شهید و ایثارگر دانشگاه علمی کاربردی اضافه کرد: کلاس‎های بصیرت افزایی، کارگاه آموزشی، کارگاه مهارت‎آموزی و… در راستای اجرای این برنامه برگزار خواهند شد.

وی یادآور شد: کلاس‎های بصیرت افزایی در حوزه اجتماعی، معارف زندگی و سبک زندگی، کارگاه کارآفرینی و… با ابلاغ بخشنامه به مراکز منتخب برگزار خواهد شد.

کربلایی تصریح کرد: جهت ارتقای بنیه علمی دانشجویان شهید و ایثارگر با برخی موسسات آموزشی توافقاتی صورت گرفته است تا کلاس‎های تقویتی برای این دانشجویان برگزار کنند.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم