نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

تحصیل مسن ترین دانشجوی علمی کاربردی در جهاددانشگاهی سمنان

مسن‌ترین دانشجوی دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور، در مرکز آموزش عالی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی شعبه سمنان مشغول تحصیل است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،منطقه سمنان، جلال الدین اسلامی، متولد سال ۱۳۱۵، در رشته کارشناسی حرفه‌ای مدیریت امور فرهنگی، گرایش برنامه ریزی امور فرهنگی، در مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی شعبه سمنان به تحصیل می‌پردازد.

این دانشجوی ۷۸ ساله پیش از این در مرکز علمی کاربردی کلاردشت نیز موفق به تحصیل در رشته کاردانی شده بود، وی همچنین دارای مدرک کارشناسی بازرگانی اقتصاد از مدرسه عالی اقتصاد ایران(دانشگاه اقتصاد فعلی) است که حدود ۴۰ سال پیش موفق به اخذ آن شده است.

مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی شعبه سمنان در حال حاضر دارای ۱۲۰۰ دانشجو در مقطع کاردانی و کارشناسی است و از سال آینده نیز در مقطع کارشناسی ارشد دانشجو می‌پذیرد.

این دانشجوی ۷۸ساله در گفتگو با خبرنگار ایسنای سمنان با اشاره به بیماری خود تصریح کرد: با توجه به آلودگی هوا در تهران، پزشکان توصیه کردند که از تهران خارج شوم از این رو از این فرصت برای کسب علم استفاده کردم.

وی با بیان اینکه هم اکنون در شهمیرزاد استان سمنان سکونت دارم، افزود: پیش از این نیز دو سال به کلاردشت رفته و در آنجا تحصیل کردم.

اسلامی، با بیان اینکه هیچ زمانی برای کسب علم دیر نیست، خاطرنشان کرد: انسان همواره به آموختن نیاز دارد. ضمن اینکه حضور در فضای دانشگاه و کلاس درس، تاثیر زیادی در روحیه و اشتیاق به آموختن دارد.

وی با اظهار رضایت از کلاس های درس مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان، افزود: فضای خوبی در کلاس های درس ما حاکم است.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم