نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

تحصیل بیش از ۷ هزار دانشجو در دانشگاه آزاد بیرجند

رئیس دانشگاه بیرجند از تحصیل بیش از ۷۰۰۰ دانشجو در مقاطع مختلف، در دانشگاه آزاد بیرجند خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه خراسان جنوبی، آصف زارع در نشست خبری در جمع خبرنگاران با اشاره به جایگاه علمی خوب ایران در دنیا گفت: در دانشگاه آزاد بیرجند برای سال آینده دو همایش ملی را برگزار خواهیم کرد که یک همایش در حوزه علوم‌انسانی در زمنیه آسیب‌های اجتماعی و دیگری همایش فناوری‌ها و نوآوری‌ها در مجموعه علوم مهندسی توسط دانشگاه آزاد بیرجند برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: در بحث حوزه فرهنگی نیز دانشگاه آزاد به عنوان کانون اصلی حوزه فرهنگ در کنار حوزه‌های دیگر فعالیت می‌کند و همایش آسیب‌های اجتماعی که در شهریور ماه آینده برگزار می‌شود نیز در زمینه فرهنگی است.

رئیس دانشگاه آزاد بیرجند افزود: در زمینه فرهنگی از ظرفیت‌های مختلف دانشجویی و اساتید دانشگاه استفاده می‌کنیم تا بتوانیم فضای مناسبی را برای تعلیم و تربیت و رشد و نمو دانشجویان فراهم کنیم.

زارع دانشجویان دانشگاه آزاد را مهم‌ترین مبلغان دانشگاه عنوان کرد و افزود: اگر بتوانیم فضای مناسب را برای دانشجویان فراهم کنیم می‌توانیم در آینده مدیرانی موفق برای جامعه و مبلغانی خوب برای دانشگاه آزاد داشته باشیم.

وی از تحصیل بیش از ۷ هزار دانشجو در دانشگاه آزاد بیرجند خبر داد و تصریح کرد: از این تعدا ۳۰۰۰ نفر در تحصیلات تکمیلی در مقاطع ارشد و دکتری و حدود ۲۵۰۰ دانشجو در مقطع کارشناسی و مابقی در مقطع کاردانی تحصیل می‌کنند.

رئیس دانشگاه آزاد بیرجند از آمادگی دانشگاه آزاد بیرجند در زمنیه جذب دانشجوی خارجی خبر داد و افزود: با پیگیری‌هایی که انجام شده زمینه برای تحقق این مهم فراهم شده و در حال حاضر کشور افغانستان کشور هدف است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اعزام کاروان دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
شرایط پذیرش در دانشگاه فرهنگیان در دستور کار شورای عالی آموزش و پرورش
ثبت‌نام ۸۷۹ هزار و ۴۳۱ داوطلب در آزمون سراسری ۹۴ /برگزاری کنکور ۲۱ خرداد
تحصیل مسن ترین دانشجوی علمی کاربردی در جهاددانشگاهی سمنان
کاهش سهمیه عمره دانشجویی
اعتراض شورای اسلامی شدن دانشگاه ها به مداخلات در فعالیت‌های دانشگاهها
درخواست اساتید دانشگاه‌های هنگ‌کنگ برای استقلال از چین
آموزش روش‌های پیشگیری از ایدز به دانشجویان

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم