نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

تجهیز و تکمیل کتابخانه و آزمایشگاه‌های تمام دانشگاه‌های پیام نور اردبیل

‌رییس دانشگاه پیام نور استان اردبیل گفت: در دانشگاه‌های پیام نور استان ۲۶۴ رشته محل در ۱۳ مرکز و واحد با ۲۱ هزار دانشجو در حال علم آموزی هستند.

به گزارش سرویس «دانشگاهی» ایسنا، ولی الله خوش طینت در جلسه بررسی مسائل و مشکلات دانشگاه پیام نور شهرستان نیر گفت: در دانشگاه‌های پیام نور استان ۲۶۴ رشته محل در ۱۳ مرکز و واحد با ۲۱ هزار دانشجو در حال علم آموزی هستند و یکی از برنامه‌های این دانشگاه جذب هیات عملی خواهد بود.

وی با یادآوری رشته‌های فعال این دانشگاه تجهیز و تکمیل کتابخانه و آزمایشگاه‌های تمام دانشگاه‌های پیام نور استان را از جمله برنامه‌های کیفی این دانشگاه ذکر کرد و افزود: آزمایشگاه قطبی استان در زمینی به مساحت سه هزار متر مربع در حال احداث بوده و برای تکمیل آن اعتباری بالغ بر ۱۶ میلیارد ریال اختصاص یافته است.

خوش طینت گفت: چهار سالن فرهنگی، ورزشی در شهرستان‌های گرمی، اردبیل، مشگین شهر و خلخال و چهار مجموعه فرهنگی در مشگین شهر، گرمی، خلخال و پارس آباد در حال احداث است.

وی افزود: ساختمان آموزش مرکز اردبیل در زمینی به مساحت دو هزار و ۳۵۰ متر مربع با ۱۲ میلیارد ریال و ساختمان آموزش سرعین هم در زمینی به مساحت دو هزار و ۳۵۰ متر مربع با ۲۰ میلیارد ریال در حال احداث است.

وی گفت: دانشگاه پیام نور استان اردبیل در قسمت اداری و رفاهی رتبه اول کشوری را به خود اختصاص داده است.

در ادامه اکبر صمدی فرماندار نیر هم در این جلسه خواستار ارتقای سطح کیفی و کمی دانشگاه پیام نور واحد نیر و ارتقای رشته های این دانشگاه شد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

تاسیس دانشکده کارآفرینی در دانشگاه هنر اصفهان
توجه به همکاری های بین الملل، اولویت سال ۹۴ دانشگاه امیرکبیر
ضرورت تقویت دفاتر ارزیابی عملکرد در دانشگاه های علوم پزشکی از طریق آموزش
رئیس دانشگاه شهیدبهشتی به رئیس جمهور تسلیت گفت
دانشگاه محل بده بستان سیاسی نیست
تلاش دانشگاه فردوسی برای رفع مشکلات نشریات دانشجویی
انتشار کلید سئوالات آزمون های جامع علوم پایه، دندانپزشکی و داروسازی
کیفی سازی و حفظ فضاهای موجود درقالب تجمیع، هدف سال آینده دانشگاه آزاد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم