نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

تجمیع دانشکده‌های دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در مجموعه پردیس

رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تجمیع دانشکده ها در مجموعه پردیس را جزو برنامه های کلان دانشگاه برشمرد که در آینده نزدیک اجرایی می‌شود.

به گزارش سرویس«دانشگاهی» ایسنا، دکتر پیوندی در مراسم تکریم و معارفه روسای قدیم و جدید دانشکده علوم توانبخشی ضمن توصیه به رعایت اعتدال، عدالت، ایجاد فضای صمیمت و محبت آمیز و به دور از تحکم در دانشکده به تبیین نکاتی در خصوص فعالیت‌های دانشکده توانبخشی و برنامه راهبردی آن پرداخت.

وی با اشاره به لزوم گسترش تحصیلات تکمیلی بر مصوب کردن رشته‌های توانبخشی در مقطع PhD و کاربردی کردن فعالیت‌های پژوهشی همچون فعالیت‌های آموزشی تاکید کرد.

پیوندی با تاکید بر لزوم گسترش فعالیت‌های پژوهشی اظهارکرد: فعالیت‌های پژوهشی در دانشکده‌ها باید گسترده‌تر شود و دانشکده‌ها در این راستا تلاش خود را مضاعف سازند تا بتوانند در رقابت سازنده‌ای با سایر دانشکده‌ها به فعالیت بپردازند. با این دیدگاه و با کمک وزارتخانه انشاءا… به افقهای بالا و گسترده تری دست خواهیم یافت.

وی تجمیع دانشکده‌ها در مجموعه پردیس را جزو برنامه‌های کلان دانشگاه برشمرد که در آینده نزدیک شاهد تحولات عظیمی در این حوزه خواهیم بود و در زمینه واگذاری پست‌های کلیدی به خانمها در دانشگاه ، خاطرنشان کرد: در این زمینه جنسیت اهمیتی ندارد، بلکه آنچه مورد توجه است توانمندی و سابقه اجرایی افراد می‌باشد و انتصاب دو بانوی فرهیخته دانشگاه دکتر جرجانی به ریاست دانشکده پزشکی و دکتر خلخالی به ریاست دانشکده علوم توانبخشی را نمونه‌های بارز این موضوع عنوان کرد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

پردیس دانشگاه علوم‌پزشکی کرمانشاه ساخته می‌شود
اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
اساتید وقت کافی برای آموزش دانشجویان پزشکی صرف نمی‌کنند
تغییر نام دانشکده خبر دانشگاه آزاد / راه اندازی «نیوز روم»
دانشجویان خارجی به اردوهای نوروزی می‌روند
عدم افزایش شهریه دانشگاه علمی کاربردی در سال ۹۴/ حذف ۱۰درصد رشته‌ها
سیستم درمان، فشار زیادی به آموزش در دانشگاه های پزشکی وارد می‌کند
افزایش خطاهای پزشکی با کشیک‌های سنگین در بیمارستان های آموزشی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم