نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

تجمیع دانشکده‌های دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در مجموعه پردیس

رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تجمیع دانشکده ها در مجموعه پردیس را جزو برنامه های کلان دانشگاه برشمرد که در آینده نزدیک اجرایی می‌شود.

به گزارش سرویس«دانشگاهی» ایسنا، دکتر پیوندی در مراسم تکریم و معارفه روسای قدیم و جدید دانشکده علوم توانبخشی ضمن توصیه به رعایت اعتدال، عدالت، ایجاد فضای صمیمت و محبت آمیز و به دور از تحکم در دانشکده به تبیین نکاتی در خصوص فعالیت‌های دانشکده توانبخشی و برنامه راهبردی آن پرداخت.

وی با اشاره به لزوم گسترش تحصیلات تکمیلی بر مصوب کردن رشته‌های توانبخشی در مقطع PhD و کاربردی کردن فعالیت‌های پژوهشی همچون فعالیت‌های آموزشی تاکید کرد.

پیوندی با تاکید بر لزوم گسترش فعالیت‌های پژوهشی اظهارکرد: فعالیت‌های پژوهشی در دانشکده‌ها باید گسترده‌تر شود و دانشکده‌ها در این راستا تلاش خود را مضاعف سازند تا بتوانند در رقابت سازنده‌ای با سایر دانشکده‌ها به فعالیت بپردازند. با این دیدگاه و با کمک وزارتخانه انشاءا… به افقهای بالا و گسترده تری دست خواهیم یافت.

وی تجمیع دانشکده‌ها در مجموعه پردیس را جزو برنامه‌های کلان دانشگاه برشمرد که در آینده نزدیک شاهد تحولات عظیمی در این حوزه خواهیم بود و در زمینه واگذاری پست‌های کلیدی به خانمها در دانشگاه ، خاطرنشان کرد: در این زمینه جنسیت اهمیتی ندارد، بلکه آنچه مورد توجه است توانمندی و سابقه اجرایی افراد می‌باشد و انتصاب دو بانوی فرهیخته دانشگاه دکتر جرجانی به ریاست دانشکده پزشکی و دکتر خلخالی به ریاست دانشکده علوم توانبخشی را نمونه‌های بارز این موضوع عنوان کرد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

بهره برداری از ساختمان جدید دانشکده پزشکی تا سه سال آینده
پورتال جذب هیات علمی دانشگاه تهران مستقل عمل نمی کند
اعتراض شورای اسلامی شدن دانشگاه ها به دخالت مراجع غیر دانشگاهی
دولت تاکنون مصوبه‌ای در خصوص اراضی دانشگاه شیراز نداشته است
پردیس دانشگاه علوم‌پزشکی کرمانشاه ساخته می‌شود
ساخت ۱۰ خوابگاه مطلوب و استاندارد در سال آینده/ تدوین دانشنامه برخطر سلامت
پیام تسلیت وزیرعلوم به رئیس جمهور
رتبه‌بندی دانشگاه‌های مشهور جهان در ۲۰۱۵

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم