نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

تجمع صنفی جمعی از دانشجویان کوی دانشگاه تهران+ پاسخ مسئولین

عده‌ای از دانشجویان ساکن کوی تهران شب گذشته در اعتراض به برخی مشکلات صنفی و رفاهی تجمع کردند.

یوسف رفیعی دبیر شورای صنفی کوی دانشگاه تهران در گفت وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در این باره، گفت: این تجمع در اعتراض به تغییراتی در قوانین و مقررات خوابگاه، تغییر در آیین‌نامه مهمان، کمبود ظرفیت خوابگاهی و مشکل تراکم، هزینه خوابگاه که مصوب صندوق رفاه دانشجویان است و … صورت گرفت که در نهایت با حضور رییس دفتر دکتر نیلی به پایان رسید.

همچنین یکی از دانشجویان ساکن کوی بالا رفتن هزینه سکونت در خوابگاه، امکانات پایین خوابگاه مانند کیفیت پایین اینترنت را برخی دیگر از مواردی عنوان کرد که موجب اعتراض دانشجویان شده بود.

همچنین معاون دانشجویی دانشگاه تهران در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی ایسنا با تاکید بر اینکه علت تجمع دیشب مسائل صنفی بود، توضیح داد: دانشجویان درخواست‌هایی مربوط به ارتقای کیفیت اینترنت دارند که باید گفت امکانات اینترنت تازه به دانشگاه رسیده و ظرف دو هفته آینده نوسازی اینترنت آغاز می‌شود.

حسن به نژاد افزود: مشکل دیگر دانشجویان موضوع مهمان بود و آنها درخواست داشتند حضور مهمان در کوی آزاد شود که باید گفت این محدودیت‌ها در زمان امتحانات دانشجویان اعمال شده بود که بعد از گذشت ایام امتحانات وضعیت به روال سابق باز گشت.

وی با بیان اینکه افزایش قیمت خوابگاه دانشجویان سنواتی از دیگر مشکلات دانشجویان بود، افزود: در این مورد صندوق رفاه دانشجویان باید تصمیم بگیرد و دانشگاه فقط مصوبات صندوق را اجرا می‌کند.

معاون دانشجویی دانشگاه تهران در پایان گفت: همه این مسائل از طرف مسئولین دانشگاه بررسی خواهد شد و نتیجه آن به دانشجویان اعلام خواهد شد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

احداث ۱۰ خوابگاه دانشجویی در دانشگاه‎های علوم پزشکی کشور
دانشگاه امروز محور و موتور محرک توسعه اجتماعی و سیاسی کشور است
لغو اعزام کاروان‌های دانشگاهیان عمره گزار تا دهم فروردین
نقش نفت در برنامه‌های توسعه‌ای کشور بررسی می‌شود
تسلیت رئیس دانشگاه شریف به روحانی
ایجاد مقاطع ارشد و دکتری رشته های معماری داخلی در دانشگاه آزاد همدان
همکاری‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران و استرالیا گسترش می یابد
شرایط پذیرش در دانشگاه فرهنگیان در دستور کار شورای عالی آموزش و پرورش

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم