نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

تجمع اعتراضی دانشجویان علوم تحقیقات به افزایش شهریه‌ها

جمعی از دانشجویان مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات صبح امروز در اعتراض به افزایش شهریه‌ها در مقابل ساختمان معاونت اداری تجمع کردند.

به گزارش خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، یکی از دانشجویان حاضر در تجمع در این باره گفت: افزایش ۳۰ درصدی شهریه در دو ترم یعنی ۱۵ درصد در ترم گذشته و ۱۵ درصد در ترم جدید و شرط پرداخت بخشی از شهریه متغیر برای انتخاب واحد از مواردیست که باعث شده دانشجویان امروز دست به تجمع اعتراضی بزنند.

وی ادامه داد: درحالی دانشجویان از تمامی رشته های فنی، انسانی، علوم پایه و مدیریت در این تجمع حاضر شده اند که زمان انتخاب واحد ها آغاز شده اما به بسیاری از دانشجویان به دلیل عدم پرداخت شهریه ثابت به همراه ۳۰۰ الی ۵۰۰ هزار تومان از شهریه متغیر اجازه انتخاب واحد داده نمی شود.

در حالی که معترضین حاضر در تجمع خواستار حضور میرزاده رییس دانشگاه آزاد اسلامی در جمع خود شدند لحظاتی پیش معاون آموزشی و مالی واحد علوم تحقیقات با حضور در محل تجمع مشغول صحبت با دانشجویان معترض شده است.

دانشجویان این دانشگاه حذف دریافت درصدی از شهریه متغیر قبل از انتخاب واحد و حذف ۳۰ درصدی افزایش یافته شهریه های ثابت را خواستار شدند که درخواست اول با موافقت معاون مذکور قرار گرفت اما درخواست دوم پذیرفته نشد در ادامه با توجه به قبول یکی از درخواست های دانشجویان و بنا به تذکر حراست تجمع دانشجویان لحظاتی پیش خاتمه یافت.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

بیست و سومین جشنواره تقدیر از برگزیدگان کتاب سال دانشگاهی برگزار شد
تحصیل ۲۸ هزار دانشجو در دانشگاه​های دولتی خوزستان
بیانیه وزارت علوم به مناسبت روز ملی راهیان نور
راه اندازی سیستم اتوماسیون خوابگاه‌ها در دانشگاه شهید چمران
تقدیر از بازنشستگان دانشگاه الزهرا با کاشت نهال
تخصیص ۷۰۰ میلیارد تومانی به طرح‌های عمرانی دانشگاه آزاد در سال آینده
تدریس جراحی مغز و اعصاب از راه دور به دانشجویان افغانستان
پیش‎بینی اختصاص ۵ میلیارد تومانی به دانشکده‎های قرآنی در دست ساخت

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم