www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

تجلیل از ۹۰ برگزیده در جشنواره دو سالانه صحیفه سجادیه دانشگاهیان کشور

دبیر پنجمین جشنواره دو سالانه صحیفه سجادیه دانشگاهیان کشور گفت: در مراسم اختتامیه جشنواره که در روز هشت خرداد برگزار می‌شود، از ۹۰ برگزیده تجلیل می‌شود.

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام سیدعباس تقوی با بیان اینکه سخنرانان این مراسم حجت‌الاسلام والمسلمین ابوترابی، نائب رییس مجلس شورای اسلامی و حجت‌الاسلام محمد محمدیان، رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها خواهند بود، هدف از برپایی این جشنواره را درک صحیح از سبک زندگی از منظر امام سجاد(ع)، تحول در نگرش و شیوه دعا با تاکید بر روش صحیفه سجادیه، ساماندهی و بسترسازی برای پژوهش‌های دینی کاربردی با محوریت امام سجاد(ع)، کمک به تدوین شاخص‌ها و ملاک‌های اسلامی شدن دانشگاه‌ها با استفاده از آثار امام سجاد(ع) وغیره برشمرد.

وی افزود: دبیرخانه جشنواره دوسالانه صحیفه سجادیه واقع در دفتر استانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ هرمزگان است و این جشنواره در دو بخش علمی و هنری برگزار شد.

دبیر پنجمین جشنواره دو سالانه صحیفه سجادیه دانشگاهیان کشور بخش علمی را شامل مسابقه کتابخوانی و درک مفاهیم از کتاب صحیفه زندگی برگرفته از صحیفه سجادیه و رساله الحقوق امام سجاد(ع) دانست که با حضور دانشجویان و کارمندان دانشگاه برگزار شد و اظهار کرد: بخش دیگری نیز در حوزه علمی به تالیف کتاب، مقاله، پژوهش و پایان‌نامه از سوی دانشجویان و استادان دانشگاه اختصاص داشت.

حجت‌الاسلام تقوی با بیان اینکه بخش هنری نیز در رشته‌های وبلاگ نویسی، فیلم کوتاه، شعر، خوشنویسی، دل نوشته، داستان، مینیاتور برگزار شد، تصریح کرد: بیش از ۲۳ هزار نفر در بخش کتابخوانی و بیش از ۸۰۰۰ نفر در بخش‌های علمی و هنری شرکت کردند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

تاسیس دانشکده کارآفرینی در دانشگاه هنر اصفهان
توجه به همکاری های بین الملل، اولویت سال ۹۴ دانشگاه امیرکبیر
ضرورت تقویت دفاتر ارزیابی عملکرد در دانشگاه های علوم پزشکی از طریق آموزش
رئیس دانشگاه شهیدبهشتی به رئیس جمهور تسلیت گفت
لزوم پرداختن اعضای هیات علمی دانشگاهها به آموزش الکترونیک
تلاش دانشگاه فردوسی برای رفع مشکلات نشریات دانشجویی
انتشار کلید سئوالات آزمون های جامع علوم پایه، دندانپزشکی و داروسازی
کیفی سازی و حفظ فضاهای موجود درقالب تجمیع، هدف سال آینده دانشگاه آزاد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم