نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

تجلیل از ۹۰ برگزیده در جشنواره دو سالانه صحیفه سجادیه دانشگاهیان کشور

دبیر پنجمین جشنواره دو سالانه صحیفه سجادیه دانشگاهیان کشور گفت: در مراسم اختتامیه جشنواره که در روز هشت خرداد برگزار می‌شود، از ۹۰ برگزیده تجلیل می‌شود.

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام سیدعباس تقوی با بیان اینکه سخنرانان این مراسم حجت‌الاسلام والمسلمین ابوترابی، نائب رییس مجلس شورای اسلامی و حجت‌الاسلام محمد محمدیان، رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها خواهند بود، هدف از برپایی این جشنواره را درک صحیح از سبک زندگی از منظر امام سجاد(ع)، تحول در نگرش و شیوه دعا با تاکید بر روش صحیفه سجادیه، ساماندهی و بسترسازی برای پژوهش‌های دینی کاربردی با محوریت امام سجاد(ع)، کمک به تدوین شاخص‌ها و ملاک‌های اسلامی شدن دانشگاه‌ها با استفاده از آثار امام سجاد(ع) وغیره برشمرد.

وی افزود: دبیرخانه جشنواره دوسالانه صحیفه سجادیه واقع در دفتر استانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ هرمزگان است و این جشنواره در دو بخش علمی و هنری برگزار شد.

دبیر پنجمین جشنواره دو سالانه صحیفه سجادیه دانشگاهیان کشور بخش علمی را شامل مسابقه کتابخوانی و درک مفاهیم از کتاب صحیفه زندگی برگرفته از صحیفه سجادیه و رساله الحقوق امام سجاد(ع) دانست که با حضور دانشجویان و کارمندان دانشگاه برگزار شد و اظهار کرد: بخش دیگری نیز در حوزه علمی به تالیف کتاب، مقاله، پژوهش و پایان‌نامه از سوی دانشجویان و استادان دانشگاه اختصاص داشت.

حجت‌الاسلام تقوی با بیان اینکه بخش هنری نیز در رشته‌های وبلاگ نویسی، فیلم کوتاه، شعر، خوشنویسی، دل نوشته، داستان، مینیاتور برگزار شد، تصریح کرد: بیش از ۲۳ هزار نفر در بخش کتابخوانی و بیش از ۸۰۰۰ نفر در بخش‌های علمی و هنری شرکت کردند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

لزوم بازنگری جدی در آموزش داروسازی عمومی
امیدواریم اتفاقات اخیر دانشگاه فردوسی موجب تحکیم استقلال دانشگاه شود
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین المللی دانشگاه پیام نور هستیم
برگزاری اولین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی
لزوم پرداختن اعضای هیات علمی دانشگاهها به آموزش الکترونیک
آغاز ثبت نام اعتکاف مسجد دانشگاه تهران
ابلاغ آیین‌نامه جدید استعدادهای درخشان به دانشگاه‌ها+ جزییات تغییرات
دانشگاه های علوم پزشکی آموزش را فدای پژوهش های غیر کاربردی کرده اند

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم