نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

تبریک ۱۶ آذری رئیس دانشگاه آزادساوه به دانشجویان با حضور در کلاس‌ها و اهدای شاخه گل

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه ۱۶ آذر را نقطه عطفی در تاریخ مبارزات سیاسی ملت آزادیخواه ایران و نشانگر بیداری، هوشیاری و روحیه استکبار ستیزی دانشجویان در طول انقلاب دانست.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه مرکزی مجید گندمکار با حضور در کلاس های درس دانشگاه و اهدای شاخه گل ، ضمن گرامیداشت ۱۶ آذر روز دانشجو اظهار کرد: دانشجویان با حرکت صحیح در مسیر توسعه علمی و با برخورداری از تفکری بر مبنای منطق و اخلاق از روحیه انتقادی نیز برخوردار بوده و در کنار این روحیه تمام جوانب مسائل را در نظر می گیرند.

وی از دانشجویان به عنوان پیش قراولان علم و دانش، ادب و اخلاق یاد کرد و افزود: دانشجویان با درک صحیح از مسائل جامعه نقش انکارناپذیری در توسعه یافتگی کشور بر عهده دارند.

وی دانشگاه را منشاء همه تحولات سیاسی، فرهنگی و اجتماعی دانست و افزود: برپایی کرسی های آزاد اندیشی به عنوان یکی از دغدغه های مقام معظم رهبری منجر به توسعه فرهنگی، سیاسی و اجتماعی در مجموعه های دانشگاهی خواهد شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه آزادی طلبی، عدالتخواهی، روحیه استکبار ستیزی و آرمان خواهی را از ویژگی هایی برای دانشجویان دانست که ترویج آنها از ۱۶ آذر ۱۳۳۲ آغاز شد.

وی ۱۶ آذر را نقطه عطفی در تاریخ مبارزات سیاسی ملت آزادیخواه ایران و نشانگر بیداری، هوشیاری و روحیه استکبار ستیزی دانشجویان در طول انقلاب دانست.

وی اضافه کرد: نهضت مبارزات دانشجویی بر علیه استکبار که از آن زمان آغاز و با پیروزی انقلاب اسلامی و تسخیر لانه جاسوسی توسط دانشجویان پیرو خط امام (ره) و نقش آفرینی بی بدیل دانشجویان در دوران دفاع مقدس ادامه یافته کماکان در سنگر علم و دانش و در محیط های دانشگاهی برای اعتلای اسلام و انقلاب ادامه دارد.

وی مجموعه های دانشگاهی را از مهمترین ارکان علمی کشور دانست و تصریح کرد: دانشجویان در راستای تقویت این سنگر علمی و ایجاد نشاط سیاسی و با بینشی عمیق توأم با بصیرت نقش تاثیرگذاری در توسعه متوازن کشور برعهده دارند.

گندمکار خاطرنشان کرد: حرکت های با بصیرت دانشجویان در مسیر ارزش های نظام نشان از ولایتمداری آنان در دفاع از کیان نظام اسلامی دارد.

به مناسبت فرا رسیدن ۱۶ آذر روز دانشجو مراسم گرامیداشت این روز با حضور رئیس و معاونین دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه در کلاس های درس این دانشگاه و با اهدای شاخه گل به دانشجویان برگزار شد و رئیس و معاونین دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه پاسخگوی مطالبات دانشجویان این مرکز علمی بودند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آموزش روش‌های پیشگیری از ایدز به دانشجویان
پیام تسلیت جامعه دانشگاهی به مناسبت درگذشت مادر روحانی
صدور مجوز نشریه «تدبیر» معاونت دانشجویی وزارت بهداشت
چابک‌سازی و کاهش بروکراسی دانشگاه آزاد در سال جدید
بازدید معاون وزیرعلوم از طرح ها و پروژه های عمرانی دانشگاه زابل
ایتالیا و ایران همکاری‌های آموزشی و پژوهشی را افزایش می‌دهند
ایجاد رشته دکترای مهندسی عمران در دانشگاه یزد
تدریس رشته «مطالعه آکادمیک نینجاها» در یک دانشگاه ژاپنی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم