نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

تایید حکم ۷ رییس دانشگاه در شورا

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در ادامه از تایید انتخاب چند تن از روسای دانشگاه های کشور خبر داد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر مخبر دزفولی بااشاره به جلسه ۷۵۶ شورای عالی انقلاب فرهنگی به ریاست دکتر روحانی گفت: در این جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی، دکتر محبوبی به عنوان رئیس دانشگاه آیت الله العظمی بروجردی، دکتر برومند به عنوان رئیس دانشگاه جیرفت، دکتر جمشیدی به عنوان رئیس دانشگاه زنجان، دکتر اختری به عنوان رئیس دانشگاه صنعتی کرمانشاه، دکتر دهقان به عنوان رئیس دانشگاه حضرت ولی عصر(عج) رفسنجان، دکتر احمدی به عنوان رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک و دکتر خرم خورشیدی به عنوان رئیس دانشگاه علوم پزشکی بهزیستی و توانبخشی موفق به کسب رای اعتماد از شورای عالی انقلاب فرهنگی شدند.

وی با بیان اینکه اساسنامه پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی است و انتخاب رئیس آن نیز باید به تایید شورا برسد، گفت: در این جلسه به پیشنهاد هیئت امنای این پژوهشگاه حجت الاسلام والمسلمین رشاد به عنوان رئیس این پژوهشگاه انتخاب شد.

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به بررسی موضوع سیاست ها و اقدامات مربوط به ترویج نمادها و نشان های ایرانی اسلامی در جلسات گذشته و تصویب بخش هایی از آن گفت: بخش انتهایی آن که ارتباط با انسجام بخشی و سیاست های حمایتی و تشویقی در این زمینه بود به تصویب رسید و موضوع پی گیری، اجرا و پایش آن به عهده ستاد هماهنگی و راهبری مهندسی فرهنگی که به دستور رئیس جمهور به زودی تشکیل خواهد شد محول شد.

وی افزود: پیش تر در خصوص نظارت بر اسباب بازی، نظارت بر اماکن، البسه و… نیز مصوباتی داشته ایم که شرح وظایف آنها، انتقال ماموریت و یا تفکیک ماموریت آنها نیز به ستاد مهندسی فرهنگی واگذار شد.

در ادامه جلسه شورای‌عالی انقلاب فرهنگی بخش انتهایی از سیاست‌ها و اقدامات اساسی برای حمایت و ترویج نام‌ها و نشان‌های ایرانی – اسلامی بررسی و به تصویب اعضا رسید و پیگیری اجرایی و نهایی شدن آنها بر عهده ستاد راهبری مهندسی فرهنگی سپرده شد.

دبیر ستاد نقشه جامع علمی کشور نیز گزارشی از مراحل تدوین و تصویب و اجزای راهبردهای کلان اجرایی سازی این سند ارائه کرد که گزارش مشروح آن به جلسه آینده شورا موکول شد.

انهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم