نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

تالیف کتب به شاخص‌های ارتقای هیات علمی در دانشگاه پیام نور افزوده شد

به گفته مشاور ریاست دانشگاه پیام نور، در حال حاضر تمام شاخص هایی که برای ارتقای رتبه اعضای هیات علمی مد نظر قرار می گیرد شاخص های علمی است و تالیف کتب دانشگاه پیام نور هم به عنوان یکی از شاخص های ارتقای رتبه با تصویب هیت رئیسه به عنوان یک شاخص محاسبه می شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه سمنان، در این مراسم دکتر حسینی در مراسم تودیع و معارفه سرپرست دانشگاه پیام نور استان سمنان ضمن مقدس خواندن دانشگاه گفت: ما باید این مکان مقدس را ارج نهیم و این مهم با انتقال درست و کامل علم و دانش به دیگران محقق می شود.

وی همچنین با اشاره به سیاست های مدیریت جدید دانشگاه پیام نور کشور، استفاده از خرد جمعی و استفاده از علم و دانش و اندیشه های افراد جهت رشد و شکوفایی دانشگاه را یکی از سیاست های دانشگاه عنوان کرد و اظهار کرد: تمام برنامه های دانشگاه باید براساس برنامه ریزی ها و برنامه های از پیش تعیین شده باشد و دانشگاه پیام نور براساس برنامه هایی که در هر سال برای سال آینده تدوین می شود عمل می کند.

مشاور رئیس دانشگاه پیام نور کشور همچنین از دکتر خیاطیان در دوران تصدی مسئولیت ایشان تشکر و قدردانی کرد.

در این مراسم دکتر یوردخانی رییس جدید دانشگاه پیام نور سمنان ضمن ابراز خرسندی از فراهم شدن فرصت خدمت در استان سمنان، گفت: در حال حاضر فضای توسعه در کشور و جامعه حاکم است و انتظار این است که توسعه و پیشرفت از دانشگاه ها که اتاق فکر کشور محسوب می شود بر خیزد و قطعا اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه در خط مقدم این امر قرار دارند.

دکتر یوردخانی افزود: دانشگاه پیام نور مسیر کمی را همگام با دانشگاه های دیگر در کشور طی کرده است و در حال حاضر لازم است که مسیر کیفی دانشگاه با دقت و سرعت بیشتری که مد نظر ریاست عالی دانشگاه است، پیگیری شود.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آموزش روش‌های پیشگیری از ایدز به دانشجویان
پیام تسلیت جامعه دانشگاهی به مناسبت درگذشت مادر روحانی
صدور مجوز نشریه «تدبیر» معاونت دانشجویی وزارت بهداشت
چابک‌سازی و کاهش بروکراسی دانشگاه آزاد در سال جدید
اعزام کاروان دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
بازدید معاون وزیرعلوم از طرح ها و پروژه های عمرانی دانشگاه زابل
ایتالیا و ایران همکاری‌های آموزشی و پژوهشی را افزایش می‌دهند
ایجاد رشته دکترای مهندسی عمران در دانشگاه یزد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم