نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

تالیف کتب به شاخص‌های ارتقای هیات علمی در دانشگاه پیام نور افزوده شد

به گفته مشاور ریاست دانشگاه پیام نور، در حال حاضر تمام شاخص هایی که برای ارتقای رتبه اعضای هیات علمی مد نظر قرار می گیرد شاخص های علمی است و تالیف کتب دانشگاه پیام نور هم به عنوان یکی از شاخص های ارتقای رتبه با تصویب هیت رئیسه به عنوان یک شاخص محاسبه می شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه سمنان، در این مراسم دکتر حسینی در مراسم تودیع و معارفه سرپرست دانشگاه پیام نور استان سمنان ضمن مقدس خواندن دانشگاه گفت: ما باید این مکان مقدس را ارج نهیم و این مهم با انتقال درست و کامل علم و دانش به دیگران محقق می شود.

وی همچنین با اشاره به سیاست های مدیریت جدید دانشگاه پیام نور کشور، استفاده از خرد جمعی و استفاده از علم و دانش و اندیشه های افراد جهت رشد و شکوفایی دانشگاه را یکی از سیاست های دانشگاه عنوان کرد و اظهار کرد: تمام برنامه های دانشگاه باید براساس برنامه ریزی ها و برنامه های از پیش تعیین شده باشد و دانشگاه پیام نور براساس برنامه هایی که در هر سال برای سال آینده تدوین می شود عمل می کند.

مشاور رئیس دانشگاه پیام نور کشور همچنین از دکتر خیاطیان در دوران تصدی مسئولیت ایشان تشکر و قدردانی کرد.

در این مراسم دکتر یوردخانی رییس جدید دانشگاه پیام نور سمنان ضمن ابراز خرسندی از فراهم شدن فرصت خدمت در استان سمنان، گفت: در حال حاضر فضای توسعه در کشور و جامعه حاکم است و انتظار این است که توسعه و پیشرفت از دانشگاه ها که اتاق فکر کشور محسوب می شود بر خیزد و قطعا اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه در خط مقدم این امر قرار دارند.

دکتر یوردخانی افزود: دانشگاه پیام نور مسیر کمی را همگام با دانشگاه های دیگر در کشور طی کرده است و در حال حاضر لازم است که مسیر کیفی دانشگاه با دقت و سرعت بیشتری که مد نظر ریاست عالی دانشگاه است، پیگیری شود.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

روند جذب اعضای هیئت علمی در دانشگاه تهران همان مسیر وزارت علوم است
آموزش مهارت های زندگی به دانشجویان ضرورتی اساسی است
توسعه ۲۰ رشته تحصیلات تکمیلی در دانشگاه فرهنگیان
سرپرست دانشگاه صنعتی شهدای هویزه منصوب شد
پیام تسلیت رئیس دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی به رییس جمهور
راه اندازی رشته های بین المللی در دانشکده مجازی علوم پزشکی تهران
آمادگی ایران برای افزایش ظرفیت پذیرش دانشجویان تحصیلات تکمیلی ترکیه
اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم