نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

تاسیس باشگاه نمونه ها در واحد علوم و تحقیقات

رئیس واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی بر بهره گیری از نظرات، پیشنهادات و انتقادات کارمندان نمونه در انجام فعالیت ها تاکید کرد و افزود: اگر خللی در روند فعالیت های یکی از زیر مجموعه های واحد علوم و تحقیقات ایجاد شود، این واحد دانشگاهی از نیل به اهداف غایی و کسب نتیجه مطلوب بازمی ماند.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکترعلی عباسپور، در نشست با کارمندان نمونه این واحد ، گفت: امید است، کارمندان نمونه واحد علوم و تحقیقات در تمام شئونات زندگی خود در مقاطع گوناگون، نمونه و شایسته تقدیر شوند.

رئیس واحد علوم و تحقیقات با اشاره به اهداف سندچشم انداز ۲۰و پنج ساله مبنی بر رسیدن کشور به جایگاه اول منطقه در زمینه علمی اظهارداشت: کارکنان و اعضای هیات علمی با تربیت نیروی متخصص نقش مهمی در تبدیل کشور به پرچمدار علم و آموزش در سطح منطقه و ایجاد حیات طیبه مدنظر قرآن و اسلام برای انسان دارند.

وی بر اهمیت فعالیت اساتید، کارکنان و اعضای هیأت علمی در راستای بهبود کیفی واحد علوم و تحقیقات تأکید کرد وگفت: توجه به همکاری متقابل مدیریت و بدنه دانشگاه دردستور کار اقدامات این واحد دانشگاهی قرار دارد.

عباسپور با بیان اینکه برخورد مناسب با دانشجویان و اساتید در بهبود روند اجرایی موثر است، تصریح کرد: با مکانیزه شدن فعالیت های واحد، در محیط سرشار از همدلی، دوستی و مشورت، کیفیت عملکرد این واحد دانشگاهی ارتقاء می یابد.

رئیس واحد علوم و تحقیقات ، گفت: کارمندان نمونه این واحد علوم و تحقیقات می توانند با گزارش کمبودها، انتقادات و پیشنهادات خود، در بهینه سازی سیستم اداری و رفع مشکلات احتمالی کمک کنند.

وی از حمایت واحد علوم و تحقیقات از ایده پردازی کارکنان و دانشجویان این واحد دانشگاهی از طریق پرداخت پاداش و تهیه و ابلاغ آیین نامه ویژه ایده های نو خبر داد و اظهار داشت: با استفاده از نظرات کارکنان و برقراری اخلاق اسلامی براساس قرآن در کلیه روابط انسانی ، گردش مناسب کار در واحد ایجاد می شود.

رئیس واحد علوم و تحقیقات به محدودیت های اقتصادی موجود در کشور اشاره کرد و افزود: امید است با برنامه های دولت تدبیر و امید، از فشار اقتصادی فعلی کاسته و آرامش بیشتری در سطح جامعه ایجادشود.

عباسپور ادامه داد: تلاش برای کاهش دغدغه های اقتصادی کارکنان در چارچوب مقررات در دستورکار مدیریت کلان واحدعلوم وتحقیقات قراردارد.

وی با بیان اینکه ارائه خدمات مطلوب از طریق تعاونی مصرف و تهیه مسکن کارکنان، یکی از دغدغه های مدیریت کلان این واحد دانشگاهی است، ادامه داد: تشکیل باشگاه کارکنان نمونه و ارائه خدمات بیش از پیش به کارکنان، اعضای هیأت علمی و دانشجویان خواسته قلبی مسئولان واحد علوم و تحقیقات است.

دکترکرم الله دانشفرد معاون فرهنگی واحد علوم و تحقیقات نیز دراین نشست ، گفت: امید است، با بهره گیری از ظرفیت های بالای کارمندان نمونه سطح فعالیت های این واحد دانشگاهی ارتقا یابد.

وی انتخاب کارمندان به عنوان الگو و نمونه را موجب افزایش تکالیف و مسئولیت های آنان دانست و گفت: واحد علوم و تحقیقات از نظرات کارمندان نمونه که در حوزه های خود سرآمد هستند، در جهت بهبود وضعیت فرهنگی و اداری واحد استفاده می کند.

معاون فرهنگی واحد علوم و تحقیقات از تاسیس باشگاه نمونه های این واحد دانشگاهی خبر داد و افزود: پرداختن به مسائل کارمندان نمونه بخشی از فعالیت های این باشگاه را تشکیل می دهد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

احداث ۱۰ خوابگاه دانشجویی در دانشگاه‎های علوم پزشکی کشور
اعزام کاروان دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
دانشگاه امروز محور و موتور محرک توسعه اجتماعی و سیاسی کشور است
لغو اعزام کاروان‌های دانشگاهیان عمره گزار تا دهم فروردین
نقش نفت در برنامه‌های توسعه‌ای کشور بررسی می‌شود
تسلیت رئیس دانشگاه شریف به روحانی
ایجاد مقاطع ارشد و دکتری رشته های معماری داخلی در دانشگاه آزاد همدان
همکاری‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران و استرالیا گسترش می یابد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم