نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

تاسیس باشگاه نمونه ها در واحد علوم و تحقیقات

رئیس واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی بر بهره گیری از نظرات، پیشنهادات و انتقادات کارمندان نمونه در انجام فعالیت ها تاکید کرد و افزود: اگر خللی در روند فعالیت های یکی از زیر مجموعه های واحد علوم و تحقیقات ایجاد شود، این واحد دانشگاهی از نیل به اهداف غایی و کسب نتیجه مطلوب بازمی ماند.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکترعلی عباسپور، در نشست با کارمندان نمونه این واحد ، گفت: امید است، کارمندان نمونه واحد علوم و تحقیقات در تمام شئونات زندگی خود در مقاطع گوناگون، نمونه و شایسته تقدیر شوند.

رئیس واحد علوم و تحقیقات با اشاره به اهداف سندچشم انداز ۲۰و پنج ساله مبنی بر رسیدن کشور به جایگاه اول منطقه در زمینه علمی اظهارداشت: کارکنان و اعضای هیات علمی با تربیت نیروی متخصص نقش مهمی در تبدیل کشور به پرچمدار علم و آموزش در سطح منطقه و ایجاد حیات طیبه مدنظر قرآن و اسلام برای انسان دارند.

وی بر اهمیت فعالیت اساتید، کارکنان و اعضای هیأت علمی در راستای بهبود کیفی واحد علوم و تحقیقات تأکید کرد وگفت: توجه به همکاری متقابل مدیریت و بدنه دانشگاه دردستور کار اقدامات این واحد دانشگاهی قرار دارد.

عباسپور با بیان اینکه برخورد مناسب با دانشجویان و اساتید در بهبود روند اجرایی موثر است، تصریح کرد: با مکانیزه شدن فعالیت های واحد، در محیط سرشار از همدلی، دوستی و مشورت، کیفیت عملکرد این واحد دانشگاهی ارتقاء می یابد.

رئیس واحد علوم و تحقیقات ، گفت: کارمندان نمونه این واحد علوم و تحقیقات می توانند با گزارش کمبودها، انتقادات و پیشنهادات خود، در بهینه سازی سیستم اداری و رفع مشکلات احتمالی کمک کنند.

وی از حمایت واحد علوم و تحقیقات از ایده پردازی کارکنان و دانشجویان این واحد دانشگاهی از طریق پرداخت پاداش و تهیه و ابلاغ آیین نامه ویژه ایده های نو خبر داد و اظهار داشت: با استفاده از نظرات کارکنان و برقراری اخلاق اسلامی براساس قرآن در کلیه روابط انسانی ، گردش مناسب کار در واحد ایجاد می شود.

رئیس واحد علوم و تحقیقات به محدودیت های اقتصادی موجود در کشور اشاره کرد و افزود: امید است با برنامه های دولت تدبیر و امید، از فشار اقتصادی فعلی کاسته و آرامش بیشتری در سطح جامعه ایجادشود.

عباسپور ادامه داد: تلاش برای کاهش دغدغه های اقتصادی کارکنان در چارچوب مقررات در دستورکار مدیریت کلان واحدعلوم وتحقیقات قراردارد.

وی با بیان اینکه ارائه خدمات مطلوب از طریق تعاونی مصرف و تهیه مسکن کارکنان، یکی از دغدغه های مدیریت کلان این واحد دانشگاهی است، ادامه داد: تشکیل باشگاه کارکنان نمونه و ارائه خدمات بیش از پیش به کارکنان، اعضای هیأت علمی و دانشجویان خواسته قلبی مسئولان واحد علوم و تحقیقات است.

دکترکرم الله دانشفرد معاون فرهنگی واحد علوم و تحقیقات نیز دراین نشست ، گفت: امید است، با بهره گیری از ظرفیت های بالای کارمندان نمونه سطح فعالیت های این واحد دانشگاهی ارتقا یابد.

وی انتخاب کارمندان به عنوان الگو و نمونه را موجب افزایش تکالیف و مسئولیت های آنان دانست و گفت: واحد علوم و تحقیقات از نظرات کارمندان نمونه که در حوزه های خود سرآمد هستند، در جهت بهبود وضعیت فرهنگی و اداری واحد استفاده می کند.

معاون فرهنگی واحد علوم و تحقیقات از تاسیس باشگاه نمونه های این واحد دانشگاهی خبر داد و افزود: پرداختن به مسائل کارمندان نمونه بخشی از فعالیت های این باشگاه را تشکیل می دهد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه تهران، ممتاز شد
اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
معافیت مالیاتی خیرین آموزش عالی
اعزام نوروزی کاروان‌های دانشگاهی به عتبات عالیات
هیئت ممیزه دانشگاه شیراز اعلام کرد: اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
راه‌اندازی دو رشته جدید در دانشگاه علوم پزشکی تهران
فردفرهنگی باید به دانش و آگاهی مجهز باشد/ نیروسازی برای انقلاب وظیفه معاونت فرهنگی است
پیام تسلیت رئیس دانشگاه امیرکبیر به روحانی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم