نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

تاثیر نشریات دانشجویی در کاهش آسیب‌های اجتماعی محیط دانشگاه

مسئول نشریات دانشجویی دانشگاه لرستان گفت: نشریات دانشجویی در کاهش آسیب‌های اجتماعی محیط دانشگاه موثر هستند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه لرستان، مهدی امید در مراسم تجلیل از عوامل اجرایی نشریه بیست نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه لرستان که با حضور مسئول این نهاد برگزار شد، اظهار کرد: انتشار نشریات دانشجویی در کاهش آسیب‌های اجتماعی محیط دانشگاه موثر هستند؛ چرا که نشریه‌ای که عوامل آن پایبند به رعایت مسائل اجتماعی و معنوی هستند، در راستای کاهش آسیب‌های تلاش می‌کند.

وی ایجاد روحیه اعتماد به نفس، خلاقیت، نشاط و پویایی را از دیگر اهداف انتشار نشریات دانشجویی در دانشگاه‌ها برشمرد و افزود: نشریات دانشجویی بستر مناسبی برای تربیت نیروهای کارآمد و خلاق جهت تامین کادر مورد نیاز نشریات حرفه‌ای استانی و کشوری هستند.

مسئول نشریات دانشجویی دانشگاه لرستان با اشاره به اینکه نشریات دانشجویی می‌توانند در تقویت فرهنگ اسلامی و ایرانی منشاء اثر باشند، یادآور شد: حمایت‌های مادی و معنوی نهاد رهبری در دانشگاه لرستان از چهار نشریه‌ای که در این نهاد منتشر می‌شوند، قابل تقدیر است.

در این جشنواره از عوامل نشریه دانشجویی بیست نهاد رهبری در دانشگاه لرستان که اخیرا در جشنواره نشریات دانشجویی منطقه ۲ کشور در دانشگاه شهید مدنی موفق به کسب رتبه‌های بر‌تر شده بودند و همچنین مسئول نشریات دانشجویی این دانشگاه تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آغاز ثبت نام اعتکاف مسجد دانشگاه تهران
ابلاغ آیین‌نامه جدید استعدادهای درخشان به دانشگاه‌ها+ جزییات تغییرات
دانشگاه زابل نقش محوری را در توسعه منطقه سیستان ایفا کرده است
آغاز عملیات احداث دانشکده علوم قرآنی خرم‎آباد
آئین نامه اداره خوابگاه‌های خصوصی و غیر دولتی به زودی ابلاغ می شود
کمک خیرین به دانشجویان بی‌بضاعت
تفاهم نامه همکاری دانشگاه علوم اقتصادی و مرکز تحقیقات سیاست علمی
نشست مشترک معاون فرهنگی و اجتماعی با ایثارگران وزارت علوم

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم