نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

تاثیر نشریات دانشجویی در کاهش آسیب‌های اجتماعی محیط دانشگاه

مسئول نشریات دانشجویی دانشگاه لرستان گفت: نشریات دانشجویی در کاهش آسیب‌های اجتماعی محیط دانشگاه موثر هستند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه لرستان، مهدی امید در مراسم تجلیل از عوامل اجرایی نشریه بیست نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه لرستان که با حضور مسئول این نهاد برگزار شد، اظهار کرد: انتشار نشریات دانشجویی در کاهش آسیب‌های اجتماعی محیط دانشگاه موثر هستند؛ چرا که نشریه‌ای که عوامل آن پایبند به رعایت مسائل اجتماعی و معنوی هستند، در راستای کاهش آسیب‌های تلاش می‌کند.

وی ایجاد روحیه اعتماد به نفس، خلاقیت، نشاط و پویایی را از دیگر اهداف انتشار نشریات دانشجویی در دانشگاه‌ها برشمرد و افزود: نشریات دانشجویی بستر مناسبی برای تربیت نیروهای کارآمد و خلاق جهت تامین کادر مورد نیاز نشریات حرفه‌ای استانی و کشوری هستند.

مسئول نشریات دانشجویی دانشگاه لرستان با اشاره به اینکه نشریات دانشجویی می‌توانند در تقویت فرهنگ اسلامی و ایرانی منشاء اثر باشند، یادآور شد: حمایت‌های مادی و معنوی نهاد رهبری در دانشگاه لرستان از چهار نشریه‌ای که در این نهاد منتشر می‌شوند، قابل تقدیر است.

در این جشنواره از عوامل نشریه دانشجویی بیست نهاد رهبری در دانشگاه لرستان که اخیرا در جشنواره نشریات دانشجویی منطقه ۲ کشور در دانشگاه شهید مدنی موفق به کسب رتبه‌های بر‌تر شده بودند و همچنین مسئول نشریات دانشجویی این دانشگاه تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اعلام زمان مصاحبه پذیرفته شدگان ۷ رشته دکتری پژوهش محور آزاد
احتمال اشتغال ۹۰ درصد رزیدنت ها در بیرون از محیط آموزشی
ایجاد فرصت های مطالعاتی برای اساتید تاجیکستان در دانشگاه های ایران
بیست و سومین جشنواره تقدیر از برگزیدگان کتاب سال دانشگاهی برگزار شد
تحصیل ۲۸ هزار دانشجو در دانشگاه​های دولتی خوزستان
همکاری دانشگاه زنجان با دانشگاههای چین و ژاپن
اولویت های سال ۹۴ وزارت علوم اعلام شد
تقدیر از بازنشستگان دانشگاه الزهرا با کاشت نهال

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم