نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

بیانیه وزارت علوم به مناسبت در گذشت آیت الله مهدوی کنی

وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری با صدور بیانیه ای در گذشت آیت الله مهدوی کنی را تسلیت گفت .

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا ، متن کامل این بیانیه بدین شرح است :

«انا لله و انا الیه راجعون»

روح بلند اندیشمند فرزانه و معلم اخلاق و اسوه خدمت و فضیلت حضرت آیت الله مهدوی کنی (رض) به پیشگاه حضرت دوست و جایگاه ابدی صالحین شتافت و ثلمه ای جبران ناپذیر برای جامعه دینی و علمی کشور و باری بر قلب مشتاقان علم و دانش و دیانت پدیدآورد و حوزه های علمیه و مراکز آموزشی را به سوگی عظیم نشاند.

بی شک حضرت آیت الله مهدوی کنی (ره)عمر پربرکت خویش را در مسیر پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی ، اعتلای دانش و تربیت دانشوران فرهیخته سپری کرد و اندیشه زلال و مجاهدات مستمرشان در تاریخ بصیرت و دانایی، جاری بوده و صفا، پاکی، ساده زیستی و خدمت بدون چشمداشت از ویژگیهای مبرهن و بارز این انسان ساعی، صادق و سخت کوش محسوب می شود.

این عالم ربانی در طول حیات طیبه خویش در تمام عرصه ها بی هیچ شائبه ای و به دور از هرگونه تعلقات فانی دنیا کوشید و با حمایت های همه جانبه به ویژه حمایت های مالی ،خدمات خالصانه و خداخواهانه ای در حوزه و دانشگاه از خویش به یادگار گذاشت.

تلاش در تأسیس و راه اندازی و مدیریت دانشگاه امام صادق (ع) که نقشی مؤثر در رشد علمی کشور داشته است، از لوح ضمیر مشتاقان دانش و پژوهش محو نخواهد شد.

وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری ارتحال ملکوتی حضرت آیت الله مهدوی کنی ، رئیس مجلس خبرگان رهبری و ریاست محترم دانشگاه امام صادق (ع) را به مقام معظم رهبری ، اعضای مجلس خبرگان رهبری ، مراجع و علمای عظام ، جامعه حوزوی و دانشگاهی، آحاد مردم خدا جوی میهن مان ، به ویژه استادان، دانشجویان و کارکنان دانشگاه امام صادق (ع) و بیت شریف ایشان تسلیت گفته و از بارگاه حضرت سبحان، علو درجات ایشان را خواستار است .

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم