نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

بیانیه انجمن‌های اسلامی شهید بهشتی در محکومیت کشتار مردم غزه

انجمن‌های اسلامی دانشگاه شهید بهشتی طی بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن کشتارمردم بیگناه غزه، از تمامی جریان‌ها و گروه‌ها درخواست کردند تاضمن خودداری از بهره برداری‌های حزبی و جناحی با تمام توان به یاری مردم بی دفاع و مظلوم غزه بشتابند.

به گزارش سرویس «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در بیانیه انجمن‌های اسلامی دانشگاه شهید بهشتی آمده است: «دنیای امروزما پر شده است از هیاهو، هیاهویی که صدای ضجه‌های کودکان غزه در میانش گم می‌شود و به میزان ناشنوایی جهانیان، بر دردها ورنج‌های آنان افزوده می گردد. دنیایی که مملو از ظالمانی گشته که جنایات خود را بی شرمانه توجیه می‌کنند و خود را در مقابل هیچ محکمه‌ای پاسخگو نمی‌بینند. اما ظالمان عالم از یک نکته غافلند وآن اینکه، هرچه کنند نهایتا در محکمه وجدان‌های بیدار ملت‌های آزادیخواه جهان محکومند و سرانجام روزی فراخواهد رسید که باید پاسخگوی اعمال خود باشند.

در راس تمامی این ظالمان، رژیم صهیونیستی است که از مصادیق بارز تروریسم دولتی محسوب میگردد. رژیمی نژادپرست که نامش با عناصری همچون قتل، جنگ، جنایت و نفرت گره خورده است عناصری که اجزا ایجاد کننده و حفظ کننده این رژیم سراسر سیاه هستند.

رفتار این رژیم در به خاک و خون کشیدن کودکان و مردم بی گناه غزه و همچنین جلوگیری از دسترسی آنان به آب،غذا، دارو و امکانات اولیه زندگی، به طوریکه محل زندگی آنان به زندانی چند میلیونی تبدیل گشته، جنایتی آشکار در حق بشریت و توهین به اصل برابری و کرامت انسانهاست.

در ورطه حساس کنونی بر تمامی انسان‌های بیدارعالم فارغ از هر نژاد و عقیده ای واجب است تا برای رفع مظالم مردم غزه از هر آنچه که درتوان دارند دریغ نکنند.

فلذا ما انجمن‌های اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی در راستای عمل به وظیفه انسانی خود، کشتارمردم بیگناه غزه را محکوم و از تمامی جریان‌ها و گروه‌ها درخواست می نماییم، ضمن خودداری از بهره برداری‌های حزبی و جناحی با تمام توان به یاری مردم بی دفاع و مظلوم غزه بشتابند.»

انتهای پیام

مطالب مرتبط

پردیس دانشگاه علوم‌پزشکی کرمانشاه ساخته می‌شود
لزوم بازنگری جدی در آموزش داروسازی عمومی
امیدواریم اتفاقات اخیر دانشگاه فردوسی موجب تحکیم استقلال دانشگاه شود
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین المللی دانشگاه پیام نور هستیم
برگزاری اولین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی
آغاز ثبت نام اعتکاف مسجد دانشگاه تهران
ابلاغ آیین‌نامه جدید استعدادهای درخشان به دانشگاه‌ها+ جزییات تغییرات
دانشگاه های علوم پزشکی آموزش را فدای پژوهش های غیر کاربردی کرده اند

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم