نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

بورسیه تحصیلی برای زنان بااستعداد سعودی

دانشگاه «دمام» عربستان سعودی با یکی از کمپانی‌های سازنده لوازم الکترونیک تفاهم‌نامه‌ای را امضا کرده که به موجب آن به دانشجویان زن بااستعداد در عربستان بورسیه تحصیلی تعلق می‌گیرد.

به گزارش سرویس «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، این سند تفاهم میان مسئولان دانشگاه «دمام» و مدیرعامل دفاتر جنرال الکتریک در عربستان و بحرین منعقد شد که بنابر مندرجات آن، دانشجویان بااستعداد زن سعودی طی سه سال آینده بورسیه‌های تحصیلی دریافت خواهند کرد. بنابراین توافق، شرکت جنرال الکتریک سالانه برای ۶۰ دانشجوی سعودی بورسیه تحصیلی اختصاص می‌دهد. از مجموع این ۶۰ بورسیه تحصیلی، ‌۳۰ بورسیه به دانشجویان دانشگاه صنعت معدن و نفت «ملک فهد» تعلق می‌گیرد در حالی که ۳۰ بورسیه دیگر انحصارا به دانشجویان زن دیگر دانشگاه‌های عربستان سعودی شامل دانشگاه «دمام» تعلق خواهد گرفت.

به گزارش ایسنا به نقل از روزنامه سعودی گزته،‌ این سند تفاهم در حضور «خالد العنقری»، وزیر آموزش عالی عربستان امضا شد.

«هشام البکالی»، مدیرعامل جنرال الکتریک در دفاتر بحرین و عربستان نیز از دانشگاه «دمام» به دلیل پیشگامی در ارائه این بورسیه تحصیلی برای دانشجویان خود تقدیر کرد و گفت از این همکاری بسیار خرسندیم چرا که این همکاری نشان از تعهد ما نسبت به استعدادهای برتر داشته و شرایط را برای دستیابی این دانشجویان به نتایج بهتر هموار می‌کند. شرکت جنرال الکتریک سالانه ۲۲ میلیون ریال بورسیه تحصیلی به دانشجویان این کشور اعطا می‌کند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
اساتید وقت کافی برای آموزش دانشجویان پزشکی صرف نمی‌کنند
تغییر نام دانشکده خبر دانشگاه آزاد / راه اندازی «نیوز روم»
دانشجویان خارجی به اردوهای نوروزی می‌روند
نقش دانشگاه پیام نور در افزایش توانمندی بازارکار
عدم افزایش شهریه دانشگاه علمی کاربردی در سال ۹۴/ حذف ۱۰درصد رشته‌ها
سیستم درمان، فشار زیادی به آموزش در دانشگاه های پزشکی وارد می‌کند
افزایش خطاهای پزشکی با کشیک‌های سنگین در بیمارستان های آموزشی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم