نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

بورسیه تحصیلی برای زنان بااستعداد سعودی

دانشگاه «دمام» عربستان سعودی با یکی از کمپانی‌های سازنده لوازم الکترونیک تفاهم‌نامه‌ای را امضا کرده که به موجب آن به دانشجویان زن بااستعداد در عربستان بورسیه تحصیلی تعلق می‌گیرد.

به گزارش سرویس «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، این سند تفاهم میان مسئولان دانشگاه «دمام» و مدیرعامل دفاتر جنرال الکتریک در عربستان و بحرین منعقد شد که بنابر مندرجات آن، دانشجویان بااستعداد زن سعودی طی سه سال آینده بورسیه‌های تحصیلی دریافت خواهند کرد. بنابراین توافق، شرکت جنرال الکتریک سالانه برای ۶۰ دانشجوی سعودی بورسیه تحصیلی اختصاص می‌دهد. از مجموع این ۶۰ بورسیه تحصیلی، ‌۳۰ بورسیه به دانشجویان دانشگاه صنعت معدن و نفت «ملک فهد» تعلق می‌گیرد در حالی که ۳۰ بورسیه دیگر انحصارا به دانشجویان زن دیگر دانشگاه‌های عربستان سعودی شامل دانشگاه «دمام» تعلق خواهد گرفت.

به گزارش ایسنا به نقل از روزنامه سعودی گزته،‌ این سند تفاهم در حضور «خالد العنقری»، وزیر آموزش عالی عربستان امضا شد.

«هشام البکالی»، مدیرعامل جنرال الکتریک در دفاتر بحرین و عربستان نیز از دانشگاه «دمام» به دلیل پیشگامی در ارائه این بورسیه تحصیلی برای دانشجویان خود تقدیر کرد و گفت از این همکاری بسیار خرسندیم چرا که این همکاری نشان از تعهد ما نسبت به استعدادهای برتر داشته و شرایط را برای دستیابی این دانشجویان به نتایج بهتر هموار می‌کند. شرکت جنرال الکتریک سالانه ۲۲ میلیون ریال بورسیه تحصیلی به دانشجویان این کشور اعطا می‌کند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

شرایط پذیرش در دانشگاه فرهنگیان در دستور کار شورای عالی آموزش و پرورش
ثبت‌نام ۸۷۹ هزار و ۴۳۱ داوطلب در آزمون سراسری ۹۴ /برگزاری کنکور ۲۱ خرداد
تحصیل مسن ترین دانشجوی علمی کاربردی در جهاددانشگاهی سمنان
کاهش سهمیه عمره دانشجویی
اعتراض شورای اسلامی شدن دانشگاه ها به مداخلات در فعالیت‌های دانشگاهها
درخواست اساتید دانشگاه‌های هنگ‌کنگ برای استقلال از چین
دانشگاه محل بده بستان سیاسی نیست
آموزش روش‌های پیشگیری از ایدز به دانشجویان

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم