نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

به دانشجویان خوابگاهی سحری و افطاری داده می‌شود

مدیرکل کوی دانشگاه تهران با اعلام اینکه کوی دانشگاه از ۲۱ تیرماه پذیرای دانشجویان خواهد بود، گفت: از ۲۱ تیرماه، کوی دانشگاه بازگشایی خواهد شد و از آنجا که در ماه مبارک رمضان قرار داریم، سحری و افطاری نیز برای دانشجویان فراهم می‌شود.

موسی عنبری در گفت‌وگو با خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، افزود: دانشجویان از ۲۱ تیرماه که تقریبا اواسط ماه مبارک رمضان می‌باشد، در خوابگاه‌های کوی دانشگاه ساکن می‌شوند و از روز دوم نیز که وارد شدند و تعداد ساکنین مشخص شد، تلاش می‌کنیم تا برای سحری و افطاری، پذیرای آنها باشیم.

وی با بیان اینکه مسجد کوی دانشگاه برای شب‌های احیا برنامه دارد، اظهار کرد: همچون روال سال‌های گذشته مراسم‌هایی که در این ایام برگزار می‌شود، در مسجد کوی دانشگاه نیز اجرا می‌شود.

مدیرکل کوی دانشگاه تهران درباره تعداد دانشجویانی که در ماه مبارک رمضان در کوی ساکن می‌شوند، اظهار کرد: از آنجا که در ماه رمضان قرار داریم و دانشجویان به شهرستان رفته‌اند احتمال می‌دهیم که بیشتر دانشجویان و به خصوص دانشجویان ارشد بعد از عید فطر در خوابگاه‌ها ساکن شوند.

وی ادامه داد: گمان می‌کنیم دانشجویان دکتری که شاغل هستند و شرایط اضطراری برای حضورشان وجود دارد، در کوی ساکن شوند.

عنبری با بیان اینکه کوی دانشگاه آمادگی کامل برای سکونت این افراد را دارد، اظهار کرد: در حال حاضر یکسری کارهای تعمیراتی در حال انجام است و برخی ساختمان‌ها که تخلیه شده‌اند، کار بهسازی آنها در حال انجام است تا دانشجویان در اولین فرصت در این ساختمان‌ها اسکان پیدا کنند.

وی در مورد دانشجویان میهمان در کوی دانشگاه نیز گفت: طبق قوانین پذیرای میهمان دانشجویان هستیم؛ اما خود کوی دانشگاه پذیرش میهمان نخواهد داشت.

مدیرکل کوی دانشگاه تهران افزود: ممکن است دانشگاهی یا نهادی که با کوی دانشگاه در تعامل است، درخواست اسکان چند شب برای دانشجویان را داشته باشد که میهمانسرایی برای این افراد در نظر گرفته شده تا طبق ضوابط در آن ساکن شوند.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم