نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

بهره برداری از ۵ پروژه عمرانی دانشگاه علوم پزشکی همدان

در ایام الله دهه فجر کلینیک تخصصی شماره ۳ دانشگاه علوم پزشکی و توسعه ۴ بخش از دانشکده های دندانپزشکی، پیراپزشکی، بهداشت و پزشکی همدان با حضور فرماندار و مسئولان شهرستان افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)_منطقه همدان، رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان در آیین افتتاح این پروژه ها اظهار کرد: این پروژه در دو فاز با اعتبار ۴۷۰ میلیون تومان به بهرداری می رسد.

دکتر سیدحبیب الله موسوی بهار افزود: فاز اول کلینیک شماره ۳ با اعتبار ۲۷۰ میلیون تومان آماده و به بهره برداری می رسد و فاز دوم با اعتبار در حال تجهیز بوده و به زودی آماده می شود.

وی با بیان اینکه مردم در دسترسی به خدمات متخصصین با مشکلات زیادی مواجه هستند، تصریح کرد: شهروندان در مراجعه به کلینیک های پزشکی با ازدحام زیادی روبرو هستند که همین امر می طلبد تعداد کلینیک های تخصصی در سطح استان اضافه شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تاکید کرد: در حال حاضر در تمام شهرستان های استان همدان کلینیک های تخصصی فعال است.

موسوی بهار یادآور شد: کلینیک تخصصی شماره ۳ در رشته های مختلف اطفال، داخلی، اعصاب، پوست و عفونی خدمات تخصصی و فوق تخصصی ارائه می دهد.

وی تصریح کرد: درمان های تخصصی و فوق تخصصی یکی از نیازهای روز جامعه است در همین راستا کلینیک شماره ۳ با بهره گیری از توان علمی و درمانی اساتید دانشگاه راه اندازی شد.

کلینیک تخصصی شماره ۴ بزودی افتتاح می شود

رئیس دانشگاه علوم پزشکی از راه اندازی کلینیک تخصصی شماره ۴ در همدان خبر داد و گفت: کلینیک تخصصی شماره ۴ در بلوار خضریان همدان در حال آماده سازی است که تا یک ماه آینده به بهره می رسد.

وی با اشاره به اجرای طرح تحول نظام سلامت در استان همدان، بیان کرد: دانشگاه علوم پزشکی استان همدان ۴۵۰ متخصص در اجرای طرح تحول نظام سلامت در اختیار دارد که امسال نیز ۸۰ متخصص به همدان اعزام شدند که حضور این تعداد متخصص در تارخ دانشگاه علوم پزشکی همدان بی نظیر بوده است.

موسوی بهار با بیان اینکه در اجرای طرح تحول نظام سلامت ۱۰۰ میلیارد تومان هزینه شده است، یادآور شد: بیش از ۸۰ میلیارد تومان در طرح تحول نظام سلامت خدمات در بخش تجهیزات و هتلینگ بیمارستان ها و طرح ماندگاری پزشکان در شهرهای محروم ارائه شده است.

انجام بیش از ۹ هزار زایمان طبیعی رایگان در مراکز درمانی همدان

وی خاطرنشان کرد: در سالجاری بیش از ۱۳۰ هزار مورد بستری و جراحی و بیش از ۹ هزار زایمان طبیعی رایگان در بیمارستان های همدان انجام گرفته است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان با اشاره به بودجه های دانشگاه علوم پزشکی عنوان کرد: بودجه سال آینده علوم پزشکی تصویب شده و هیچ دغدغه ای در خصوص تامین اعتبار نداریم.

موسوی بهار در خصوص توسعه فضای آموزشی دانشکده های بهداشت، پزشکی، دندانپزشکی و پیراپزشکی دانشگاه علوم پزشکی همدان تصریح کرد: دانشگاه علوم پزشکی همدان در راستای توسعه فضای آموزشی توانست ۳ هزار متر به فضای آموزشی دانشکده های خود اضافه کند.

وی افزود: دانشگاه علوم پزشکی همدان با زیربنایی که از قبل داشت در یک سال گذشته بیش از یک دانشکده توسعه یافته که اعتبار هزینه شده در اجرای این پروژه ها یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان است.

دانشگاه علوم پزشکی همدان قطب درمانی غرب کشور است

وی با اشاره به اینکه دانشگاه علوم پزشکی همدان قطب درمانی غرب کشور است، گفت: دانشگاه علوم پزشکی همدان دارای ۱۱ دانشکده فعال بوده که در ۱۶ رشته تخصصی متخصصین زیادی را تربیت می کند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان با بیان اینکه دانشکده دندانپزشکی همدان یکی از دانشکده های مجهز در زمینه دندانپزشکی است، اظهار کرد: این دانشکده در ۱۰ رشته مختلف متخصص دندانپزشک تربیت می کند.

موسوی بهار با تاکید بر اینکه دانشگاه علوم پزشکی همدان در بحث آموزشی نیز به قطب کشور تبدیل شده است، بیان کرد: دانشگاه علوم پزشکی همدان افتخار این را دارد که به عنوان قطب علمی و آموزشی دانشگاه های پزشکی کشور مطرح شود.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

احداث ۱۰ خوابگاه دانشجویی در دانشگاه‎های علوم پزشکی کشور
دانشگاه امروز محور و موتور محرک توسعه اجتماعی و سیاسی کشور است
لغو اعزام کاروان‌های دانشگاهیان عمره گزار تا دهم فروردین
نشست مشترک معاون فرهنگی و اجتماعی با ایثارگران وزارت علوم
نقش نفت در برنامه‌های توسعه‌ای کشور بررسی می‌شود
تسلیت رئیس دانشگاه شریف به روحانی
ایجاد مقاطع ارشد و دکتری رشته های معماری داخلی در دانشگاه آزاد همدان
همکاری‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران و استرالیا گسترش می یابد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم