نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

بهره برداری از ساختمان جدید دانشکده پزشکی تا سه سال آینده

رییس دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران، با تاکید بر اینکه مرحله کلنگ زنی احداث ساختمان جدید تاسیس این دانشکده آغاز شده است گفت: امیدواریم با تامین به موقع بودجه، بتوان تا سه سال آینده مراحل احداث این دانشکده را به پایان رساند.

دکتر سید امیر حسین امامی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه علوم پزشکی تهران، از احداث دانشکده جدید پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی تهران خبر داد و افزود: در حال حاضر مرحله ابتدایی احداث این دانشکده در پارکینک شمال شرقی فعلی دانشگاه در حال انجام است و کلنگ زنی آن در ۱۱ اسفند ماه جاری انجام شده است.

وی در ادامه تصریح کرد: نقشه های اجرایی ساختمان جدید دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران تا دو ماه آینده آماده می شود و امیدواریم روند احداث این ساختمان از اردیبهشت ماه سال آینده شدت بگیرد.

این عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران، در خصوص میزان بودجه لازم برای اجرای این پروژه گفت: این پروژه بودجه زیادی می خواهد که به صورت یکباره آماده نخواهد شد، بلکه طی چند مرحله بدست می آید و امید است که بخشی از آن از بودجه جاری دانشگاه و قسمت دیگر نیز توسط دولت تهیه شود.

امامی با تاکید بر اینکه احداث دانشکده جدید پزشکی دو یا سه سال آینده به اتمام می رسد بیان کرد: این پروژه به طور مجموع درسه فاز و در مساحتی حدود ۳۶ تا ۴۰ هزارمتر مربع ساخته می شود و قرار است در سه بلوک جداگانه تاسیس و در نهایت به هم متصل شود.

این فوق تخصص خون و سرطان در پایان خاطر نشان کرد: دانشکده جدید پزشکی در واقع دانشکده ای است که برای ارائه امکانات آموزشی کامل برای دپارتمان ها و کلاس هایی برای فضاهای آموزشی دانشجویان پیش بینی شده است و همچنین فضاهای جانبی مانند سالن ورزش و غذاخوری نیز برای این دانشکده در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

بیست و سومین جشنواره تقدیر از برگزیدگان کتاب سال دانشگاهی برگزار شد
تحصیل ۲۸ هزار دانشجو در دانشگاه​های دولتی خوزستان
بیانیه وزارت علوم به مناسبت روز ملی راهیان نور
راه اندازی سیستم اتوماسیون خوابگاه‌ها در دانشگاه شهید چمران
لزوم پرداختن اعضای هیات علمی دانشگاهها به آموزش الکترونیک
تقدیر از بازنشستگان دانشگاه الزهرا با کاشت نهال
تخصیص ۷۰۰ میلیارد تومانی به طرح‌های عمرانی دانشگاه آزاد در سال آینده
تدریس جراحی مغز و اعصاب از راه دور به دانشجویان افغانستان

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم