نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

بهره‌گیری از هنر، در جلب مشارکت دانشجویان موثر است

عضو شورای راهبردی فرهنگی دانشگاه آزاد لرستان گفت: بهره‌گیری از ظرفیت هنر در جلب مشارکت دانشجویان در برنامه‌های فرهنگی موثر است.


به گزارش خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان،
سید سیامک موسوی در جلسه شورای راهبردی فرهنگی دانشگاه آزاد لرستان که در محل معاونت هماهنگی این دانشگاه برگزار شد، افزود: بهره‎گیری از ظرفیت هنرهایی مانند موسیقی در جلب مشارکت دانشجویان در برنامه‎های فرهنگی موثر است.

وی با بیان اینکه امروز دشمنان نظام عداوت و دشمنی خود را در شبکه‎های ماهواره‎ای به غیر از چند شبکه به مانند شبکه‎های آمریکایی با ظرافت و با استفاده از ظرفیت هنر به‎صورت غیرمستقیم بروز می‎دهند، اظهار کرد: در مقابل هرگاه که ما خواسته‎ایم به عنوان نمونه از ظرفیت موسیقی و تئاتر برای جلب مشارکت دانشجویان در برنامه‎های فرهنگی استفاده کنیم نسبت به این مساله هراس داشته‎ایم.

عضو شورای راهبردی فرهنگی دانشگاه آزاد لرستان با اشاره به اینکه به عنوان یک کارشناس موسیقی می‎توانم اثبات کنم که امروز موسیقی‎‏هایی در کشور تولید می‎شوند که از موسیقی‎های زمان طاغوت مبتذل‎تر هستند، تصریح کرد: در هر حال برای افزایش مشارکت دانشجویان در برنامه‎های فرهنگی نباید از ظرفیت هنر غافل شویم.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم