www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

بهره‌مندی بیش از ۷۰۰ هزار نفر ساعت از دوره‌های آموزشی جهاددانشگاهی کردستان

سرپرست مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کردستان از آموزش بیش از ۷۰۰ هزار نفر ساعت در کردستان توسط جهاددانشگاهی این استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار سرویس «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) – منطقه کردستان، میثم صادق‌خانی در دیدار کارکنان جهاد دانشگاهی واحد کردستان با نماینده ولی فقیه در کردستان به مناسبت سالروز تاسیس جهاددانشگاهی، اظهار کرد: حوزه آموزش جهاددانشگاهی کردستان در دو بخش کوتاه مدت و بلندمدت به انجام فعالیت‌های آموزشی خود در استان اقدام می کند.

وی افزود: بخش آموزش های کوتاه مدت این نهاد در تمامی شهرستان ها فعال است و بیش از ۲۰ هزار نفر تاکنون در استان از آموزش های این اداره بهره برده‌اند.

صادق خانی همچنین به آموزش بیش از ۴۰۰۰ کارمند دولت اشاره و عنوان کرد: تاکنون بیش از ۷۰۰ هزار نفر ساعت از دوره‌های عمومی و تخصصی آموزشی جهاددانشگاهی واحد کردستان بهره برده‌اند.

وی همچنین اعلام کرد: مراکز کوتاه مدت این اداره در شهرستان‌های بانه و مریوان موفق شدند با در اختیار قراردادن زمین‌هایی، از حالت استیجاری بودن خارج شوند.

سرپرست مرکزعلمی کاربردی جهاددانشگاهی کردستان در ادامه به مراکز آموزش بلندمدت جهاددانشگاهی کردستان اشاره و تصریح کرد: مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی جزو مراکز برتر علمی کاربردی استان است.

وی با اشاره به اینکه این مرکز در نیم سال دوم سال ۸۹ با سه رشته کاردانی آغاز به فعالیت کرده است، بیان کرد:‌ توانستیم در سال ۹۱ نیز رشته های کارشناسی را به این دانشگاه اضافه کنیم.

صادق خانی با عنوان اینکه در حال حاضر این دانشگاه در ۱۱ رشته کاردانی و چهار رشته کارشناسی و یک رشته غیرحضوری مدیریت آموزش خانواده انجام فعالیت می کند، خاطرنشان کرد: برگزاری دوره غیرحضوری مدیریت آموزش خانواده حین کار از دیگر کارهای موثر حوزه آموزش جهاد دانشگاهی کردستان است.

وی ضمن اعلام محکومیت جنایت‌های صورت گرفته در کشور فلسطین توسط اسرائیل غاصب، یادآور شد: به امید خداوند پیروزی از آن مسلمین، نیروهای مقاومت و حزب‌الله خواهد بود.

همچنین در این دیدار اعظم شریفیان، سرپرست معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی کردستان طی سخنانی کوتاه به تشریح فعالیت های فرهنگی حوزه کاری خود پرداخت و اظهار کرد: خبرگزاری‌های ایسنا و ایکنا، سازمان مرکز انتشارات جهاد دانشگاهی و مرکز امام انقلاب اسلامی از جمله این فعالیت‌ها است.

وی با عنوان اینکه این معاونت علاوه بر این به انجام همایش‌ها و سمینارهای فرهنگی نیز در طول سال اقدام می‌کند، خاطرنشان کرد: با توجه به دغدغه‌های به حق مقام معظم رهبری در حوزه فرهنگ، رسالت این نهاد در این راستا بیش از پیش است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آئین نامه اداره خوابگاه‌های خصوصی و غیر دولتی به زودی ابلاغ می شود
کمک خیرین به دانشجویان بی‌بضاعت
مسؤلان، دانشجویان را ملزم به رعایت پوشش حرفه ای پزشکی کنند
حذف آزمون علوم پایه برای داروسازان ورودی مهر ۹۴ به بعد
تخصیص بیش از ۹۲ میلیارد ریال وام به دانشجویان علوم و تحقیقات
بازدید معاون اداری، مالی وزارت علوم از دانشگاه سیستان وبلوچستان
نتیجه کمیته تجدیدنظر بورسیه‌­ها اعلام نشده است
آغاز ثبت نام اعتکاف در مسجد دانشگاه تهران

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم