نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

بهره‌برداری بیش از ۵۰۰ نشریه الکترونیکی دانشگاه پیام‌نور در نمایشگاه مطبوعات

معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور از بهره برداری بیش از ۵۰۰ نشریه الکترونیکی و ارائه ۳۰۰ نشریه چاپی واحدهای این دانشگاه از سراسر کشور در نمایشگاه مطبوعات خبر داد.

دکتر کریم نجفی در گفت‌و‌گو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری ایسنا، با اشاره به منویات مقام معظم رهبری درخصوص اقتصاد مقاومتی و شعار سال گفت: دانشگاه پیام نور از سال گذشته به منظور صرفه جویی اقتصادی و بهره‌مندی بیشتر دانشجویان از نشریات تولید شده، اقدام به راه‌اندازی پایگاه الکترونیکی نشریات دانشجویی نموده و تا کنون بیش از ۵۰۰ عنوان نشریه در زمینه‌های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و علمی در این سامانه انتشار یافته است.

وی ادامه داد: در نمایشگاه مطبوعات در غرفه دانشگاه پیام‌نور ۳۰۰ نشریه چاپی ارائه شده و ۵۰۰ نشریه الکترونیکی از توسط LCD نمایش داده خواهد شد.

معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور با اشاره به بهره‌برداری از سامانه هوشمند نشریات الکترونیکی اظهار کرد: این سامانه هوشمند با هدف سازماندهی، حمایت، یکپارچه‌سازی و مکانیزه کردن کلیه فرآیندهای مدیریت نشریات دانشجویی واحدهای پیام‌نور سراسر کشور راه‌اندازی شده است. امکان صدور مجوز نشریه بدون نیاز به حضور فیزیکی و بروکراسی کاغذی، فراهم نمودن فضای مناسب برای کاربر جهت تولید نشریه و تعامل با اعضای تحریریه، سرعت بخشی در تولید نشریه و تعامل با اعضای تحریریه، سرعت بخشی در تولید نشریه با استفاده از نرم افزار نشریه ساز، امکان ارزیابی و رتبه‌بندی نشریات براساس شاخص‌های تعریف شده برخی از قابلیت‌های این سامانه هستند.

نجفی در پایان با تاکید بر اینکه نمایشگاه مطبوعات فرصت مناسبی است تا دانشجویان بتوانند توانایی‌های خود را محک زده و فعالیت‌های خود را در این نمایشگاه ارائه دهند افزود: دانشگاه پیام نور با هدف معرفی دستاوردها و توانمندی‌های دانشجویان در حوزه مطبوعات در این نمایشگاه شرکت کرده است و به دنبال فراهم نمودن بستری مناسب جهت برقراری ارتباط و تعامل و توسعه فعالیت‌های مطبوعاتی است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آموزش روش‌های پیشگیری از ایدز به دانشجویان
پیام تسلیت جامعه دانشگاهی به مناسبت درگذشت مادر روحانی
صدور مجوز نشریه «تدبیر» معاونت دانشجویی وزارت بهداشت
چابک‌سازی و کاهش بروکراسی دانشگاه آزاد در سال جدید
تدریس رشته «مطالعه آکادمیک نینجاها» در یک دانشگاه ژاپنی
بازدید معاون وزیرعلوم از طرح ها و پروژه های عمرانی دانشگاه زابل
ایتالیا و ایران همکاری‌های آموزشی و پژوهشی را افزایش می‌دهند
ایجاد رشته دکترای مهندسی عمران در دانشگاه یزد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم