نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

بهترین دانشگاه‌های علوم پزشکی در زمینه انضباطی معرفی شدند

دبیر شورای مرکزی انضباطی دانشجویان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، گفت: براساس نتایج حاصل از سومین دوره ارزیابی و رتبه بندی، ۶ دانشگاه رتبه خوب را اخذ کردند.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتروحید صرامی با اعلام این خبر افزود: این رتبه ها به ترتیب به دانشگاه های علوم پزشکی گیلان، کرمان، اهواز، سمنان، شیراز و اصفهان اختصاص یافت.

شورای مرکزی انضباطی دانشجویان وزارت بهداشت به استناد ماده ۳۰ شیوه نامه اجرایی انضباطی مسئولیت نظارت بر شورای انضباطی دانشگاه های علوم پزشکی کشور را عهده دار است و از سال ۹۱ با جمع آوری گزارش عملکرد سالانه شورای انضباطی دانشگاه های علوم پزشکی کشور برای سومین سال متوالی اقدام به ارزیابی و رتبه بندی بر اساس دادرسی، تشکیلات، اقدامات پیشگیرانه و امکانات کرده است.

صرامی در ادامه به مقایسه رتبه بندی سال های ۹۱ و ۹۲ پرداخت و اظهار داشت: در سال ۱۳۹۱ حدود ۱۲ درصد از شوراهای انضباطی دانشگاه های مرتبه خوب، ۳۷ درصد مرتبه متوسط، ۳۶ درصد مرتبه ضعیف و ۱۴ درصد مرتبه بسیار ضعیف داشتند و این در حالی است که در سال ۱۳۹۲ با افزایش دانشگا های مرتبه خوب و متوسط به ۱۴ و ۴۵ درصد و کاهش دانشگاه های ضعیف و بسیار ضعیف به ۲۳ درصد و ۹ درصد مواجه بوده ایم.

دبیر شورای مرکزی انضباطی دانشجویان وزارت بهداشت، خاطر نشان کرد: این آمار نشان می دهد که با بهره مندی از دستورالعمل اوراق انضباطی دانشجویان و شاخص های ابلاغی شورای مرکزی انضباطی وزارت بهداشت، نتایج ارزیابی سال های قبل و اصلاح و بهبود نقاط ضعف و قوت موجود، این موفقیت نسبی حاصل شده است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

شرایط پذیرش در دانشگاه فرهنگیان در دستور کار شورای عالی آموزش و پرورش
ثبت‌نام ۸۷۹ هزار و ۴۳۱ داوطلب در آزمون سراسری ۹۴ /برگزاری کنکور ۲۱ خرداد
تحصیل مسن ترین دانشجوی علمی کاربردی در جهاددانشگاهی سمنان
کاهش سهمیه عمره دانشجویی
اعتراض شورای اسلامی شدن دانشگاه ها به مداخلات در فعالیت‌های دانشگاهها
درخواست اساتید دانشگاه‌های هنگ‌کنگ برای استقلال از چین
آموزش روش‌های پیشگیری از ایدز به دانشجویان
پیام تسلیت جامعه دانشگاهی به مناسبت درگذشت مادر روحانی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم