نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

بنیاد خصوصی دانشگاه صنعتی اصفهان تاسیس می‌شود

رییس دانشگاه صنعتی اصفهان با اشاره به امکان حضور فارغ التحصیلان در انجمن دانش آموختگان دانشگاه و همیاری در اعتلای بیش از پیش این دانشگاه، خاطر نشان کرد: بنیاد دانشگاه صنعتی اصفهان به زودی و با هدف ارتقاء و رشد این دانشگاه در قالب یک بنیاد خصوصی تأسیس خواهد شد.

به گزارش ایسنا- منطقه اصفهان، سید محمود مدرس هاشمی در جشن دانش آموختگی فارغ التحصیلان سال تحصیلی ۹۳-۹۲ دانشگاه صنعتی اصفهان، با بیان اینکه دانش آموختگان یک بار دیگر به دانشگاه به عنوان خانه دوم خودشان آمده اند، اظهار کرد: تمامی افتخارات، دستاوردها و خدمات علمی و پژوهشی و نیز کسب جایگاه‌های چشمگیر دانشگاه صنعتی اصفهان در رتبه بندی‌های اخیر منطقه‌ای و جهانی حاصل تلاش همه دانشگاهیان این دانشگاه از ابتدا تاکنون بوده است.

وی با اشاره به حضور دانشگاه صنعتی اصفهان در میان دانشگاه‌های ممتاز آسیا و نیز ۴۰۰ دانشگاه برتر جهان افزود: افتخار اصلی ما فارغ التحصیلان و سرمایه انسانی ارزشمندی هستند که در این دانشگاه مشغول فعالیت‌اند و در هر جای دیگری نیز که مشغول باشند، سبب افتخار دانشگاه صنعتی اصفهان هستند.

مدرس هاشمی خطاب به فارغ التحصیلان سال تحصیلی ۹۳-۹۲ افزود: همه شما در طول تحصیل در این دانشگاه با سختی‌ها، آسانی‌ها، غم‌ها و شادی‌هایی مواجه بوده‌اید که حس خاصی را نسبت به دانشگاه صنعتی اصفهان در شما ایجاد کرده است.

رییس دانشگاه صنعتی اصفهان با تأکید بر توانمندی‌های شایسته دانش آموختگان این دانشگاه، از آنان خواست که در هر بخشی که مشغول تحصیل و یا کار می شوند، با امید، تلاش و اشتیاق و با تمام توان و پشتکار فعالیت کنند.

وی رعایت اخلاق را مقدم بر تخصص علمی دانست و ادامه داد: متأسفانه امروزه در دانشگاه‌های مختلف شاهد بداخلاقی‌های علمی زیادی هستیم و لازم است شما که جزو برترین دانشجوهای کشور هستید، رعایت اخلاق علمی در هر محیطی را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار دهید و در گسترش این فرهنگ نیز کوشا باشید.

مدرس هاشمی در دیگر توصیه خود به فارغ التحصیلان این دانشگاه گفت: در هر یک از صنایع کشور که مشغول به کار می‌شوید مشکلات آن صنعت را به دانشگاه منعکس کنید و با ارایه راه حل مناسب برای آن مسئله، ضمن گام نهادن در راه اعتلای علمی و صنعتی کشور، موجب ارتقای ارتباط صنعت با دانشگاه شوید.

وی در پایان از فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی اصفهان به عنوان عضوی از خانواده بزرگ این دانشگاه خواست تا با ارایه انتقادات، نقایص و راه حل‌های پیشنهادی به مسئولان دانشگاه، موجب تقویت و حفظ و ارتقای اعتبار دانشگاه صنعتی اصفهان در کشور شوند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه تهران، ممتاز شد
اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
معافیت مالیاتی خیرین آموزش عالی
اعزام نوروزی کاروان‌های دانشگاهی به عتبات عالیات
لزوم پرداختن اعضای هیات علمی دانشگاهها به آموزش الکترونیک
هیئت ممیزه دانشگاه شیراز اعلام کرد: اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
راه‌اندازی دو رشته جدید در دانشگاه علوم پزشکی تهران
فردفرهنگی باید به دانش و آگاهی مجهز باشد/ نیروسازی برای انقلاب وظیفه معاونت فرهنگی است

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم