نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

بسیاری از واحدهای دانشگاه آزاد از زیان‌دهی خارج شدند

رییس دانشگاه آزاد اسلامی در جلسه هیات امنای استان گیلان گفت که وجود ۴۷ هزار کارمند در دانشگاه آزاد قابل قبول نیست.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر میرزاده در جریان این جلسه با اشاره به عدم وابستگی این نهاد آموزشی به بودجه عمومی کشور، تاکید کرد: دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان دانشگاهی غیر دولتی باید شاخصه‌های موسسات خصوصی یعنی چابکی را داشته باشد.

وی با اشاره به ۴۷ هزار کارمند دانشگاه آزاد اسلامی تاکید کرد: این میزان کارمند در چنین نهادی به هیچ عنوان قابل قبول نیست.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد: متاسفانه در سالهای گذشته نگاه به این نهاد آموزشی نگاه آشتغالزایی بوده است و بسیاری یکی از وظایف دانشگاه آزاد اسلامی را اشتغالزایی تعریف می‌کردند که نتیجه حاکمیت آن نگاه استخدام ۴۷ هزار کارمند در این دانشگاه است.

وی با بیان اینکه بسیاری از واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی از زیان دهی خارج شدند، افزود: خوشبختانه در سال جاری در جریان تجمیع واحدها و توسعه تحصیلات تکمیلی بسیاری از واحدهای زیان ده وضعیت مناسبی پیدا کردند و به طور حتم این روند در سال آینده نیز ادامه خواهد داشت.

میرزاده در بخش دیگری از سخنان خود با توجه به موفقیت‌های دانشگاه آزاد اسلامی در عرصه ورزش قهرمانی نیز گفت: خوشبختانه با پیوستن دکتر دادگان به مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی تحولات چشمگیری در عرصه ورزش قهرمانی ایجاد شده است که کسب ۵۱ مدال طلا از ۵۷ مدال بازی های آسیایی از سوی خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی از جمله این تحولات است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در ادامه با اشاره به اقدامات این دانشگاه برای ازدواج دانشجویان نیز گفت: دانشگاه آزاد اسلامی اقدامات مناسبی برای کمک به تسهیل دانشجویان در یک سال گذشته انجام داده است که از جمله آنها تخصیص وام ۱۰ میلیونی ازدواج به دانشجویان و همچنین کمک برای تهیه جهیزیه با همکاری موسسات مالی و بخش تولیدی کشور است.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم