نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

بزرگداشت صدمین سال تأسیس دانشگاه خوارزمی برگزار می‌شود

رییس دانشگاه خوارزمی گفت: از فعالیت‌های فرهنگی دانشگاه غافل نخواهیم شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه البرز،دکترمحمدعلی سبحان‌اللهی، گفت: دانشگاه خوارزمی به عنوان اولین دانشگاه تربیت معلم به سبک مدرن، در سال ۱۲۹۸ با نام دارالمعلمین آغاز به کار کرد و در این ۹۵ سال فعالیت‌های متعددی انجام داده و چهره‌های مشهوری را به جامعه تحویل داده است.

وی با بیان این‌که این دانشگاه مفتخر است که برای اولین بار در کشور دانشجوی تربیت معلم به سبک مدرن است تربیت کرده است،افزود: در صدد هستیم مراسم صدمین سال تأسیس دانشگاه را برگزار کنیم و در این راستا شورای برنامه‌ریزی صدمین سال تأسیس نیز در دانشگاه تشکیل شده است.

سبحان‌اللهی خاطرنشان کرد: مدیریت دانشگاه از فعالیتهای فرهنگی نیز غافل نیست؛چراکه معتقدیم دانشجویان همانطور که به کار وآموزش نیاز دارند به رشد آگاهی و شخصیت اجتماعی نیز نیاز دارند.

وی ادامه داد:در بخش آموزش به دنبال تجدید نظر در رشته‌های تحصیلی و ایجاد رشته‌های جدید و مورد نیاز بازار کار هستیم و همچنین اداره کارآفرینی نیز در دانشگاه راه‌اندازی شده است.

وی در پایان خطاب به دانشجویان حاضر در مراسم گفت:همه کسانی که وارد دانشگاه می‌شوند باید نسبت به مصالح کشور احساس مسئولیت داشته باشند و همواره بر اساس سوگندی که در آغاز تحصیل یاد می‌کنید،عمل کنید و نسبت به آینده کشور حساس باشید.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم