www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

بزرگداشت آیت الله ملک حسینی در دانشگاه پیام نور کهگیلویه و بویراحمد

سرپرست دانشگاه پیام نور کهگیلویه و بویراحمد گفت: بیشترین پروژه های عمرانی در بین دانشگاه های پیام نور کشور را دانشگاه پیام نور استان دارد.

عنایت الله نجیب زاده درگفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه کهگیلویه وبویراحمد افزود: با توجه به اینکه دانشگاه پیام نور مرکز یاسوج با کمبود فضای آموزشی،فرهنگی و اداری مواجه بود پروژه هایی برای این دانشگاه تعریف شد که بیشترین پروژه ها با توجه به نیاز در پیام نور مرکز یاسوج است.

وی بیان کرد: دو پروژه ی این دانشگاه در مرکز یاسوج در در بهمن ماه افتتاح خواهد شد و پروژه های دیگری که در شهرستان های استان از جمله سی سخت، مارگون و لنده است که با توجه به ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی تا اواخر تیرماه سال آینده افتتاح خواهند شد.

نجیب زاده با اشاره به همایش های انجام شده توسط دانشگاه پیام نور استان در سال جاری اظهار کرد: در سال ۹۴ یک کنگره ملی به نام بزرگداشت مرحوم آیت الله ملک حسینی(ره) اردیبهشت ماه سال آینده برگزار خواهد شد که این همایش در دو بخش برگزار می شود و در بخش اول سخنرانی، ارائه مقاله و در بخش دوم معرفی و ارسال آثار آن مرحوم برگزار خواهد شد.

وی اضافه کرد: جشنواره حجاب و عفاف در پوشش اقوام ایرانی در فروردین ماه سال ۹۴ برگزار خواهد شد که این جشنواره با ارسال آثار دانشجویان از جمله کتاب، فیلم، اسلاید، کاریکاتور، نقاشی، مجسمه و… به دبیر خانه همایش برگزار خواهد شد و به برندگان نیز جوایزی اهدا خواهد شد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آموزش روش‌های پیشگیری از ایدز به دانشجویان
پیام تسلیت جامعه دانشگاهی به مناسبت درگذشت مادر روحانی
صدور مجوز نشریه «تدبیر» معاونت دانشجویی وزارت بهداشت
چابک‌سازی و کاهش بروکراسی دانشگاه آزاد در سال جدید
بازدید معاون وزیرعلوم از طرح ها و پروژه های عمرانی دانشگاه زابل
ایتالیا و ایران همکاری‌های آموزشی و پژوهشی را افزایش می‌دهند
ایجاد رشته دکترای مهندسی عمران در دانشگاه یزد
بهره برداری از ساختمان جدید دانشکده پزشکی تا سه سال آینده

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم