نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

برگزاری ۷ جشنواره نشریات دانشجویی درسال جدید

مدیر کل فوق برنامه فرهنگی معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: خوشبختانه با رویکرد مناسب ومثبت مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی اقدامات بسیار مناسبی برای فعالیت‌های فرهنگی و نشریات دانشجویی انجام شده است.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، نخستین جلسه هم‌اندیشی مدیران مسئول و نمایندگان نشریات دانشجویی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در شهر تهران برگزار شد.

مهندس محمدی، مدیر کل فوق برنامه فرهنگی معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی در جلسه هم اندیشی تشکیل کارگروه مشورتی نشریات دانشگاهی، با بیان اینکه وضعیت نشریات دانشجویی در این دانشگاه با نقطه مطلوب فاصله زیادی دارد، گفت: اگر چه در سالهای مدیریت دکتر جاسبی اقدامات مناسب و مثبتی انجام شده است ولی این اقدامات کافی نبوده است.

وی افزود: خوشبختانه در مدیریت جدید دانشگاه آزاد اسلامی و معاونت فرهنگی و رویکرد مثبت و مناسب این عزیزان به فعالیت های فرهنگی در یک سال گذشته اقدامات بسیار مناسبی برای فعالیت های مطبوعاتی دانشجویی انجام شده است، به گونه ای که برای برگزاری ۷ جشنواره نشریات دانشجویی در سال تحصیلی جاری برنامه ریزی انجام شده است.

محمدی در تشریح این فعالیت ها تاکید کرد: ایجاد بانک اطلاعاتی از نشریات دانشجویی فعال در دانشگاه آزاداسلامی، حاکم کردن قوانین و ضوابط شورای عالی انقلاب فرهنگی بر فعالیت های نشریه ای دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی، راه اندازی کمیته ها ی ناظر و کمیته مرکزی برای نظارت بر نشریات دانشجویی در سازمان مرکزی از جمله فعالیت های انجام شده در این زمینه است.

وی ادامه داد: برنامه ریزی برای برگزاری هفت جشنواره نشریات دانشجویی در سال تحصیلی جاری و مشارکت در جشنواره کشوری نشریات دانشجویی از دیگر اقدامات مهم دانشگاه آزاد اسلامی است.

همچنین در این جلسه دکتر مطهرنیا، مدیرگروه آینده پژوهی مرکزمطالعات میان فرهنگی با بیان اینکه امروز دوران فشردگی رقابت میان رسانه ها است، گفت: اگر به دنبال تاثیر گذاری واقعی در میان قاطبه مردم هستیم باید رسانه ها را جدی بگیریم.

وی با بیان اینکه ظرفیت بسیار بالایی در نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی وجود دارد، گفت: خوشبختانه ظرفیت خوبی در دانشگاه و در نشریات دانشجویی وجود دارد که با هدایت این ظرفیت می توان بخشی از مشکلات امروز را حل کرد.

وی آزاداندیشی را ساخت و پرداخت تفکرات براساس مستندات فکری و آن هم براساس عقل و جوانهای خلاق دانست و نوآوری را زمانی بیان کرد که کاربرد پیدا کند.

در پایان دانشجویان حاضر در این جلسه به ارائه دیدگاه‌ها و پیشنهادات خود در زمینه بالارفتن کیفیت و کمیت نشریات دانشجویی پرداخته و خواسته های خود را بیان کردند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اعتراض جمعی از دانشجویان داروسازی به برخی تحولات در این رشته
کمبود نیروی متخصص پرستاری، از مشکلات دانشجویان علوم پزشکی تهران
ثبت نام متقاضیان ادامه تحصیل کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد
انتصاب دبیرعلمی مسابقات مناظره دانشجویان
امشب،آخرین مهلت ثبت نام کنکور۹۴/کاهش ۱۶درصدی داوطلبان
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین الملی دانشگاه پیام نور هستیم
اعلام نتایج آزمون جامع علوم پایه و پیش کاروزی دانشگاه آزاد
فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور ۹۴

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم