نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

برگزاری کرسی‌های آزاد اندیشی در برنامه دانشگاه آزاد شاهرود

‌رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود در مراسم روز دانشجو گفت: سیاست کلی دانشگاه آزاد اسلامی در کشور تقویت کرسی های آزاد اندیشی است و از برگزاری این کرسی ها حمایت می کنیم .

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،منطقه سمنان ،دکتر احمد دزیانیان در مراسم روز دانشجو که با حضور اعضای هیات رئیسه و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود برگزار شد ضمن تبریک ۱۶ آذر گفت: روز دانشجو روزیست که ۶۱ سال پیش سه تن از دانشجویان کشورمان در اعتراض به استکبار جهانی و دخالت بیگانگان و در راه استقلال طلبی و آزادی خواهی، عزیز ترین سرمایه خود یعنی جانشان را فدا کردند و خون پاکشان در صحن دانشگاه تهران بر زمین ریخت .

وی با اشاره به اینکه دانشجویان به عنوان قشر فرهیخته و طلایه‌دار اندیشه و تفکر در جامعه هستند گفت: یکی از اهداف دانشجویان برای کسب علم ، بهره گیری از آن است و در این راستا باید تلاش و مجاهدت شود لذا دانشجو باید در همه عرصه های کشور وارد شده و با نقد منصفانه ، اظهارنظر و رویدادها را رصد کند .

عضو هیات امنای دانشگاههای آزاد اسلامی استان سمنان یکی از برنامه هایی که در دانشگاه دنبال می شود را کرسی های آزاد اندیشی دانست و بیان کرد: به حمدالله در این دانشگاه به همت دفتر فرهنگ اسلامی حداقل در هر ترم چهار کرسی آزاداندیشی برگزار می شود و در دانشگاه آزاد اسلامی هم بر اساس بخشنامه ای که صادر شده همه باید در برگزاری مطلوب این کرسی ها همکاری نمایند و در این راستا از دانشجویان می خواهیم که در تشکیل و اداره کرسی ها مشارکت جدی داشته باشند.

رئیس واحد دانشگاهی شاهرود در پایان افزود: خوشبختانه با حضور دولت تدبیر و امید و تغییرات خوبی که ایجاد شده امیدواریم روز به روز شاهد بهبود و ارتقاء اوضاع کشور در همه بخشهای جامعه باشیم .

به گزارش ایسنا، در این مراسم از دانشجویان نخبه در بخش های آموزشی ، پژوهشی ، فرهنگی و ورزشی نیز تقدیر شد .

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم