نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

برگزاری کرسی‌های آزاد اندیشی در برنامه دانشگاه آزاد شاهرود

‌رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود در مراسم روز دانشجو گفت: سیاست کلی دانشگاه آزاد اسلامی در کشور تقویت کرسی های آزاد اندیشی است و از برگزاری این کرسی ها حمایت می کنیم .

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،منطقه سمنان ،دکتر احمد دزیانیان در مراسم روز دانشجو که با حضور اعضای هیات رئیسه و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود برگزار شد ضمن تبریک ۱۶ آذر گفت: روز دانشجو روزیست که ۶۱ سال پیش سه تن از دانشجویان کشورمان در اعتراض به استکبار جهانی و دخالت بیگانگان و در راه استقلال طلبی و آزادی خواهی، عزیز ترین سرمایه خود یعنی جانشان را فدا کردند و خون پاکشان در صحن دانشگاه تهران بر زمین ریخت .

وی با اشاره به اینکه دانشجویان به عنوان قشر فرهیخته و طلایه‌دار اندیشه و تفکر در جامعه هستند گفت: یکی از اهداف دانشجویان برای کسب علم ، بهره گیری از آن است و در این راستا باید تلاش و مجاهدت شود لذا دانشجو باید در همه عرصه های کشور وارد شده و با نقد منصفانه ، اظهارنظر و رویدادها را رصد کند .

عضو هیات امنای دانشگاههای آزاد اسلامی استان سمنان یکی از برنامه هایی که در دانشگاه دنبال می شود را کرسی های آزاد اندیشی دانست و بیان کرد: به حمدالله در این دانشگاه به همت دفتر فرهنگ اسلامی حداقل در هر ترم چهار کرسی آزاداندیشی برگزار می شود و در دانشگاه آزاد اسلامی هم بر اساس بخشنامه ای که صادر شده همه باید در برگزاری مطلوب این کرسی ها همکاری نمایند و در این راستا از دانشجویان می خواهیم که در تشکیل و اداره کرسی ها مشارکت جدی داشته باشند.

رئیس واحد دانشگاهی شاهرود در پایان افزود: خوشبختانه با حضور دولت تدبیر و امید و تغییرات خوبی که ایجاد شده امیدواریم روز به روز شاهد بهبود و ارتقاء اوضاع کشور در همه بخشهای جامعه باشیم .

به گزارش ایسنا، در این مراسم از دانشجویان نخبه در بخش های آموزشی ، پژوهشی ، فرهنگی و ورزشی نیز تقدیر شد .

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آئین نامه اداره خوابگاه‌های خصوصی و غیر دولتی به زودی ابلاغ می شود
کمک خیرین به دانشجویان بی‌بضاعت
مسؤلان، دانشجویان را ملزم به رعایت پوشش حرفه ای پزشکی کنند
اعزام کاروان دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
حذف آزمون علوم پایه برای داروسازان ورودی مهر ۹۴ به بعد
تخصیص بیش از ۹۲ میلیارد ریال وام به دانشجویان علوم و تحقیقات
بازدید معاون اداری، مالی وزارت علوم از دانشگاه سیستان وبلوچستان
نتیجه کمیته تجدیدنظر بورسیه‌­ها اعلام نشده است

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم