نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی نیازمند کار فرهنگی است

مدیرامورفرهنگی و اجتماعی دانشگاه پیام‌نور خراسان جنوبی گفت: برای گرایش دانشجویان به سمت کرسی‌های آزاد اندیشی باید کار فرهنگی انجام شود و متولی این کار بسیج دانشجویی است.

علی دقیقی در گفت‌وگو با خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) -منطقه خراسان جنوبی، گفت: طی چند سال اخیر کرسی‌های آزاداندیشی بنا به سفارشات مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های کشور از جمله دانشگاه پیام‌نور بیرجند برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: کرسی‌های آزاداندیشی تضارب اندیشه‌ها است و در این کرسی‌ها سوالاتی از سوی دانشجویان مطرح می‌شود و دانشجویان و اساتید با همفکری یکدیگر جواب این سوال‌ها را می‌دهند.

مدیرامورفرهنگی و اجتماعی دانشگاه پیام‌نور خراسان جنوبی با بیان اینکه با برگزاری این کرسی‌ها روشنگری افکارعمومی اتفاق می‌افتد، افزود: در حال حاضر استقبال دانشجویان پیام‌نور بیرجند از برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی خوب بوده است.

دقیقی اظهارکرد: کرسی‌های آزاداندیشی در موضوعات مختلف و با توجه به مسائل جامعه و نیازهای دانشجویان برگزار می‌شود و ابهامات دانشجویان در خصوص این موضوعات برطرف می‌شود.

وی درباره موضوعاتی که بیشتر مورد توجه دانشجویان واقع شده، گفت: کرسی‌های آزاداندیشی دشمن‌شناسی، ارتباط و مذاکره با آمریکا و جوان و هویت از جمله پراستقبال‌ترین کرسی‌های آزاداندیشی پیام‌نور بیرجند است.

مدیرامورفرهنگی و اجتماعی دانشگاه‌پیام‌نور خراسان جنوبی در مورد برنامه‌های دانشگاه پیام‌نور برای برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی، تصریح کرد: برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی با موضوعات دشمن‌شناسی، موضوعات اجتماعی از قبیل “فیلترها را بشکن”، شرایط و ضروروت ازدواج با عنوان “نمی‌خواهم تنها بمانم” از جمله کرسی‌های آزاداندیشی است که برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

پردیس دانشگاه علوم‌پزشکی کرمانشاه ساخته می‌شود
مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه تهران، ممتاز شد
اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
معافیت مالیاتی خیرین آموزش عالی
اعزام نوروزی کاروان‌های دانشگاهی به عتبات عالیات
هیئت ممیزه دانشگاه شیراز اعلام کرد: اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
راه‌اندازی دو رشته جدید در دانشگاه علوم پزشکی تهران
فردفرهنگی باید به دانش و آگاهی مجهز باشد/ نیروسازی برای انقلاب وظیفه معاونت فرهنگی است

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم