نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

برگزاری کارگاه ضیافت اندیشه در دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

کارگاه ضیافت اندیشه ویژه اساتید دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با موضوع اندیشه های سیاسی اسلام و مبانی انقلاب اسلامی با شرکت اعضای هیات علمی به همت دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی شاهرود برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه سمنان،حجت الاسلام محمد حسین پور مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه در افتتاحیه این کارگاه ضمن تبریک میلاد پیامبر اسلام (ص) و هفته وحدت بیان داشت: همانگونه که سلامت از نیازهای ضروری ماست، وحدت نیز در همه زمانها ازجمله نیازهای ضروری ماست .

حجت الاسلام حسین پور خاطرنشان کرد: دانشگاه ها باید زمینه های فکری و بسترسازی تحقق وحدت درامت اسلامی پیش‌قدم شده و در این مسیر گام بردارند.

وی بر لزوم برگزاری گارگاه های طرح ضیافت اندیشه اساتید تاکید کرد و افزود: اجرای این طرح در قالب گارگاه های آموزشی فرصتی ارزشمند برای اساتید است تا با کسب آموزه های جدید نسبت به ارتقای سطح معرفتی و سیاسی خود اقدام نمایند.

مسئول دفتر مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با تشکر از همراهی بخشهای مختلف دانشگاه و همکاری آنها با دفتر نهاد در برگزاری این کارگاه گفت: در این دوره به مدت دو روز موضوع اندیشه های سیاسی اسلام ومبانی انقلاب اسلامی توسط حجت الاسلام والمسلمین آقای دکتر ارسطا و در روز سوم دوره معرفت افزایی اساتید دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با موضوع مدیریت برنامه ریزی خانواده در هزاره سوم توسط آقای دکتر مروتی ارایه می شود .

همچنین در این کارگاه آموزشی علاوه بر مباحث اندیشه های سیاسی اسلام و مبانی انقلاب اسلامی مباحث تفسیر موضوعی قرآن نیز توسط حجت الاسلام محمد حسین پور ارایه شد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه تهران، ممتاز شد
اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
معافیت مالیاتی خیرین آموزش عالی
اعزام نوروزی کاروان‌های دانشگاهی به عتبات عالیات
هیئت ممیزه دانشگاه شیراز اعلام کرد: اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
راه‌اندازی دو رشته جدید در دانشگاه علوم پزشکی تهران
فردفرهنگی باید به دانش و آگاهی مجهز باشد/ نیروسازی برای انقلاب وظیفه معاونت فرهنگی است
پیام تسلیت رئیس دانشگاه امیرکبیر به روحانی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم