نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

برگزاری کارگاه آموزشی مدیران فرهنگی دانشگاهای پیام نور در شیراز

رئیس دانشگاه پیام‌نور استان فارس گفت: بالغ بر ۲۰۰ هزار دانشجو در دانشگاه‌های مختلف استان مشغول تحصیل هستند که ۶۰ هزار نفر از آنان دانشجوی دانشگاه پیام‌نور هستند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه فارس، سعید مظلومیان در افتتاحیه کارگاه‌های آموزشی مدیران فرهنگی دانشگاه‌های پیام‌نور سراسر کشور، در شیراز، گفت: شیراز با دارا بودن مراکز علمی و دانشگاهی مهم، به عنوان قطب دانشگاهی جنوب کشور محسوب می‌شود و دانشگاه پیام نور نیز، نقش مهمی در تولید علم در استان ایفا می‌کند.

وی رشد ۲۴ درصدی تولید علم از سوی اعضای هیئت علمی دانشگاه پیام‌نور را نشان دهنده پتانسیل‌های بالای این دانشگاه در فارس برشمرد و گفت: این دانشگاه در ارزیابی‌های همه جانبه انجام شده، از سوی سازمان مرکزی، به‌عنوان دانشگاه برتر کشور انتخاب و در ارزیابی بخش‌های مختلف نیز خصوصاً در حوزه های فرهنگی، روابط عمومی، مالی، عمرانی، تربیت بدنی و امتحانات جزو استان‌های برتر کشور شده است.

مظلومیان خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۱۷۴ انجمن علمی، ۱۲۰ کانون فرهنگی وهنری،۲۰ کانون قرآنی در مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور استان فارس به فعالیت مشغول هستند که علاوه برآن شاهد حضور بیش از ۱۷ دانشجوی مخترع و مبتکر با مقام‌های جهانی و منطقه‌ای، در این دانشگاه هستیم.

رئیس دانشگاه پیام نور استان فارس در بخش دیگری از اظهارات خود، داشتن روحیه فرهنگی را یکی از ملاک‌های انتخاب روسای مراکز و واحدها عنوان و اضافه کرد: همواره در جلسات اعلام کرده‌ایم که رئیس مرکز باید یک نیروی فرهنگی بوده و دغدغه مسائل فرهنگی داشته باشد.

براساس این گزارش، کارگاه آموزشی مدیران فرهنگی دانشگاه‌های پیام‌نور کشور به‌مدت دو روز در شیراز برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

روند جذب اعضای هیئت علمی در دانشگاه تهران همان مسیر وزارت علوم است
آموزش مهارت های زندگی به دانشجویان ضرورتی اساسی است
توسعه ۲۰ رشته تحصیلات تکمیلی در دانشگاه فرهنگیان
برنامه‌های دانشگاهها برای بزرگداشت روزشهدا
سرپرست دانشگاه صنعتی شهدای هویزه منصوب شد
پیام تسلیت رئیس دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی به رییس جمهور
راه اندازی رشته های بین المللی در دانشکده مجازی علوم پزشکی تهران
آمادگی ایران برای افزایش ظرفیت پذیرش دانشجویان تحصیلات تکمیلی ترکیه

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم