نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

برگزاری کارگاه آموزشی مدیران فرهنگی دانشگاهای پیام نور در شیراز

رئیس دانشگاه پیام‌نور استان فارس گفت: بالغ بر ۲۰۰ هزار دانشجو در دانشگاه‌های مختلف استان مشغول تحصیل هستند که ۶۰ هزار نفر از آنان دانشجوی دانشگاه پیام‌نور هستند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه فارس، سعید مظلومیان در افتتاحیه کارگاه‌های آموزشی مدیران فرهنگی دانشگاه‌های پیام‌نور سراسر کشور، در شیراز، گفت: شیراز با دارا بودن مراکز علمی و دانشگاهی مهم، به عنوان قطب دانشگاهی جنوب کشور محسوب می‌شود و دانشگاه پیام نور نیز، نقش مهمی در تولید علم در استان ایفا می‌کند.

وی رشد ۲۴ درصدی تولید علم از سوی اعضای هیئت علمی دانشگاه پیام‌نور را نشان دهنده پتانسیل‌های بالای این دانشگاه در فارس برشمرد و گفت: این دانشگاه در ارزیابی‌های همه جانبه انجام شده، از سوی سازمان مرکزی، به‌عنوان دانشگاه برتر کشور انتخاب و در ارزیابی بخش‌های مختلف نیز خصوصاً در حوزه های فرهنگی، روابط عمومی، مالی، عمرانی، تربیت بدنی و امتحانات جزو استان‌های برتر کشور شده است.

مظلومیان خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۱۷۴ انجمن علمی، ۱۲۰ کانون فرهنگی وهنری،۲۰ کانون قرآنی در مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور استان فارس به فعالیت مشغول هستند که علاوه برآن شاهد حضور بیش از ۱۷ دانشجوی مخترع و مبتکر با مقام‌های جهانی و منطقه‌ای، در این دانشگاه هستیم.

رئیس دانشگاه پیام نور استان فارس در بخش دیگری از اظهارات خود، داشتن روحیه فرهنگی را یکی از ملاک‌های انتخاب روسای مراکز و واحدها عنوان و اضافه کرد: همواره در جلسات اعلام کرده‌ایم که رئیس مرکز باید یک نیروی فرهنگی بوده و دغدغه مسائل فرهنگی داشته باشد.

براساس این گزارش، کارگاه آموزشی مدیران فرهنگی دانشگاه‌های پیام‌نور کشور به‌مدت دو روز در شیراز برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

بهره برداری از ساختمان جدید دانشکده پزشکی تا سه سال آینده
پورتال جذب هیات علمی دانشگاه تهران مستقل عمل نمی کند
اعتراض شورای اسلامی شدن دانشگاه ها به دخالت مراجع غیر دانشگاهی
دولت تاکنون مصوبه‌ای در خصوص اراضی دانشگاه شیراز نداشته است
نشست مشترک معاون فرهنگی و اجتماعی با ایثارگران وزارت علوم
ساخت ۱۰ خوابگاه مطلوب و استاندارد در سال آینده/ تدوین دانشنامه برخطر سلامت
پیام تسلیت وزیرعلوم به رئیس جمهور
رتبه‌بندی دانشگاه‌های مشهور جهان در ۲۰۱۵

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم