نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

برگزاری نوبت صبح آزمون ارشد/امکان دریافت کارت ورود به جلسه تا ساعت ۲۴

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت:صبح امروز، چهارشنبه ۱۵ بهمن‌ماه، آزمون ورودی کارشناسی ارشد ناپیوسته ۹۴ داوطلبان هفت کدرشته از ۱۳۶ کدرشته امتحانی و با شرکت ۱۵۹ هزار و ۲۱۳ داوطلب که ۷۳هزار و ۴۸۹ نفر آن‌ها زن و ۸۵هزار و ۷۲۴ نفر مرد هستند برگزار شد.

حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، افزود: در عصر امروز آزمون داوطلبان ۹ کدرشته امتحانی با حضور ۱۴۸هزار و ۲۰۵ داوطلب که ۵۵هزار و ۲۱۰ نفر آن‌ها زن و ۹۲ هزار و ۹۹۵ نفر آن‌ها مرد هستند برگزار خواهد شد.

وی درمورد ساعت برگزاری آزمون توضیح داد: فرآیند آزمون‌های نوبت صبح راس ساعت ۸ و آزمون‌های عصر راس ساعت ۱۴:۳۰ آغاز خواهد شد. درهای حوزه امتحانی ساعت ۷:۳۰ آزمون نوبت صبح و ساعت ۱۴ آزمون نوبت عصر بسته خواهد شد.لذا بعد از بسته شدن درها از ورود داوطلبان ممانعت می‌شود.

امکان دریافت کارت ورود به جلسه تا ساعت ۲۴ امشب

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در ادامه به دریافت کارت ورود به جلسه اشاره کرد و گفت: به منظور فراهم آوردن تسهیلات بیشتر برای داوطلبانی که در روزهای پنجشنبه ۱۶ و جمعه ۱۷ بهمن ماه در آزمون شرکنت می‌کنند و تا کنون برای دریافت کارت ورود به جلسه اقدام نکرده اند، ترتیبی اتخاذ شده که بتوانند تا ساعت ۲۴ امروز به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند.

توکلی در پایان درمورد ادامه فرآیند برگزاری آزمون توضیح داد: در روز دوم برگزاری آزمون کارشناسی ارشد، آزمون داوطلبان ۶۶ کدرشته امتحانی با شرکت ۱۵۸هزار و ۷۳۹ داوطلب صبح فردا و آزمون داوطلبان ۵کدرشته امتحانی با شرکت ۱۴۰ هزار و ۵۵۴ داوطلب فردا عصر برگزار می‌شود.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

بهره برداری از ساختمان جدید دانشکده پزشکی تا سه سال آینده
پورتال جذب هیات علمی دانشگاه تهران مستقل عمل نمی کند
اعتراض شورای اسلامی شدن دانشگاه ها به دخالت مراجع غیر دانشگاهی
دولت تاکنون مصوبه‌ای در خصوص اراضی دانشگاه شیراز نداشته است
ساخت ۱۰ خوابگاه مطلوب و استاندارد در سال آینده/ تدوین دانشنامه برخطر سلامت
پیام تسلیت وزیرعلوم به رئیس جمهور
رتبه‌بندی دانشگاه‌های مشهور جهان در ۲۰۱۵
امسال ۱۲۰۰ برنامه فرهنگی در دانشگاه پیام‌نور لرستان برگزار شد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم