نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

برگزاری نشست توسعه آموزشی در قطر

نشستی با هدف توسعه آموزشی در کشورهای خاورمیانه و آفریقای شمالی (MENA) در تاریخ ۲۳ و ۲۴ فوریه ۲۰۱۵ در شهر دوحه قطر برگزار خواهد شد.

به گزارش سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، این نشست به میزبانی دانشگاه ملی قطر برگزار می‌شود. کارشناسان معتقدند خاورمیانه سیستم تحصیلات دانشگاهی بسیار فعال و نوآورانه‌ای دارد که فرصت رشد بسیار بالا است و در صورتی که سرمایه‌گذاری بیشتری در این منطقه انجام شود می‌توان دانشجویان بسیاری را از سراسر دنیا جذب کرد.

این نشست نیز با هدف انجام تحقیقات زیربنایی برای شناسایی نقاط قوت و ضعف دانشگاه‌های منطقه برگزار می‌شود. این نشست که برای اولین بار در این منطقه برگزار خواهد شد، توسعه تحقیقات آموزشی را هدف قرار داده و ۲۲ نماینده از دانشگاه‌های سراسر جهان در آن شرکت خواهند کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از تایمز هایر اجوکیشن، خاورمیانه به دلیل سرعت رشد اقتصادی بالا زمینه مناسبی در توسعه علوم اقتصادی دانشگاهی دارد. توسعه استانداردهای آموزشی منطقه‌ (MENA) نیز در این نشست با هدف جایگاه برتر در رتبه‌بندی دانشگاه‌های دنیا، مدنظر قرار گرفته است. این استانداردها شامل وضعیت آموزش، تحقیقات آکادمیک، انتقال دانش و فعالیت‌ها و پروژه‌های بین‌المللی است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آئین نامه اداره خوابگاه‌های خصوصی و غیر دولتی به زودی ابلاغ می شود
کمک خیرین به دانشجویان بی‌بضاعت
مسؤلان، دانشجویان را ملزم به رعایت پوشش حرفه ای پزشکی کنند
حذف آزمون علوم پایه برای داروسازان ورودی مهر ۹۴ به بعد
تخصیص بیش از ۹۲ میلیارد ریال وام به دانشجویان علوم و تحقیقات
بازدید معاون اداری، مالی وزارت علوم از دانشگاه سیستان وبلوچستان
نتیجه کمیته تجدیدنظر بورسیه‌­ها اعلام نشده است
آغاز ثبت نام اعتکاف در مسجد دانشگاه تهران

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم