www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

برگزاری نشست توسعه آموزشی در قطر

نشستی با هدف توسعه آموزشی در کشورهای خاورمیانه و آفریقای شمالی (MENA) در تاریخ ۲۳ و ۲۴ فوریه ۲۰۱۵ در شهر دوحه قطر برگزار خواهد شد.

به گزارش سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، این نشست به میزبانی دانشگاه ملی قطر برگزار می‌شود. کارشناسان معتقدند خاورمیانه سیستم تحصیلات دانشگاهی بسیار فعال و نوآورانه‌ای دارد که فرصت رشد بسیار بالا است و در صورتی که سرمایه‌گذاری بیشتری در این منطقه انجام شود می‌توان دانشجویان بسیاری را از سراسر دنیا جذب کرد.

این نشست نیز با هدف انجام تحقیقات زیربنایی برای شناسایی نقاط قوت و ضعف دانشگاه‌های منطقه برگزار می‌شود. این نشست که برای اولین بار در این منطقه برگزار خواهد شد، توسعه تحقیقات آموزشی را هدف قرار داده و ۲۲ نماینده از دانشگاه‌های سراسر جهان در آن شرکت خواهند کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از تایمز هایر اجوکیشن، خاورمیانه به دلیل سرعت رشد اقتصادی بالا زمینه مناسبی در توسعه علوم اقتصادی دانشگاهی دارد. توسعه استانداردهای آموزشی منطقه‌ (MENA) نیز در این نشست با هدف جایگاه برتر در رتبه‌بندی دانشگاه‌های دنیا، مدنظر قرار گرفته است. این استانداردها شامل وضعیت آموزش، تحقیقات آکادمیک، انتقال دانش و فعالیت‌ها و پروژه‌های بین‌المللی است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اعزام کاروان دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
آغاز ثبت نام اعتکاف در مسجد دانشگاه تهران
لزوم ایجاد دفاتر منطقه‌ای پیام نور در سراسر دنیا
دانشگاه زابل نقش محوری را در توسعه منطقه سیستان ایفا کرده است
آغاز عملیات احداث دانشکده علوم قرآنی خرم‎آباد
اعلام زمان مصاحبه پذیرفته شدگان ۷ رشته دکتری پژوهش محور آزاد
احتمال اشتغال ۹۰ درصد رزیدنت ها در بیرون از محیط آموزشی
تفاهم نامه همکاری دانشگاه علوم اقتصادی و مرکز تحقیقات سیاست علمی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم