www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

برگزاری مسابقات دانشجویی موشک های کاغذی در اردبیل

مسابقات دانشجویی موشک های کاغذی توسط معاونت سمای دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل برگزار شد.

هاشم پورزاهد دبیر اجرایی مسابقات و دبیر شورای پژوهشی سمای دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل در پایان برگزاری این مسابقات در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان اینکه این دوره از مسابقات در دو بخش دانشجویی و دانش آموزی ویژه دانشجویان و دانش آموزان سما برگزار شد، افزود : ۵۰۷ نفر شرکت کننده در قالب ۸۷ دانشجو و ۴۲۰ دانش آموز در مرحله مقدماتی به رقابت پرداختند که نهایتاً ۲۰۷ نفر در قالب ۲۷ دانشجو و ۱۸۰ دانش آموز به مرحله فینال راه یافتند.

پورزاهد با اشاره به برگزاری این مسابقات در مدت ۶ روز مقدماتی و یک روز فینال، هدف از برگزاری مسابقات موشک های کاغذی را آشنایی دانشجویان و دانش آموزان با امر اقدام پژوهی عنوان و تصریح کرد: در هر بخش و مقطع تحصیلی به نفرات اول تا سوم لوح سپاس، هدیه نقدی و تخفیف شهریه اعطا خواهد شد.

وی با بیان اینکه در روزهای آتی با برگزاری مراسمی از نفرات برتر تجلیل خواهد شد، خاطرنشان کرد : در بخش دانشجویی به ترتیب علی رحیمی نیا، علی عباس محمدعلیزاده و نوید کارآمد حائر رتبه های اول تا سوم شدند. در بخش دانش آموزی در مقطع ابتدایی به ترتیب آرمین کاظمی، فرهاد فلکی و جواد نعیمی رتبه های اول تا سوم، در مقطع متوسطه اول به ترتیب ارسلان گلنهالی، محمدرضا عزیزی و محمدرضا جوانشیر رتبه های اول تا سوم و در مقطع متوسطه دوم به ترتیب طاها قربانی، فرید کرمی و محمدنوید عبدالرحیمی رتبه های اول تا سوم را نصیب خود کردند. در بخش دختران نیز زهرا نوروززاده از میان دانشجویان و مهسا غیبی و تارا وطن خواه از میان دانش آموزان شایسته تقدیر شدند. همچنین بهزاد پاشانسب از مقطع متوسطه اول با رکورد ۵۹/۳۲ متر به عنوان قهرمان قهرمانان انتخاب شد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

بیست و سومین جشنواره تقدیر از برگزیدگان کتاب سال دانشگاهی برگزار شد
تحصیل ۲۸ هزار دانشجو در دانشگاه​های دولتی خوزستان
بیانیه وزارت علوم به مناسبت روز ملی راهیان نور
راه اندازی سیستم اتوماسیون خوابگاه‌ها در دانشگاه شهید چمران
لزوم پرداختن اعضای هیات علمی دانشگاهها به آموزش الکترونیک
تقدیر از بازنشستگان دانشگاه الزهرا با کاشت نهال
تخصیص ۷۰۰ میلیارد تومانی به طرح‌های عمرانی دانشگاه آزاد در سال آینده
تدریس جراحی مغز و اعصاب از راه دور به دانشجویان افغانستان

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم