نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

برگزاری مسابقات دانشجویی موشک های کاغذی در اردبیل

مسابقات دانشجویی موشک های کاغذی توسط معاونت سمای دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل برگزار شد.

هاشم پورزاهد دبیر اجرایی مسابقات و دبیر شورای پژوهشی سمای دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل در پایان برگزاری این مسابقات در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان اینکه این دوره از مسابقات در دو بخش دانشجویی و دانش آموزی ویژه دانشجویان و دانش آموزان سما برگزار شد، افزود : ۵۰۷ نفر شرکت کننده در قالب ۸۷ دانشجو و ۴۲۰ دانش آموز در مرحله مقدماتی به رقابت پرداختند که نهایتاً ۲۰۷ نفر در قالب ۲۷ دانشجو و ۱۸۰ دانش آموز به مرحله فینال راه یافتند.

پورزاهد با اشاره به برگزاری این مسابقات در مدت ۶ روز مقدماتی و یک روز فینال، هدف از برگزاری مسابقات موشک های کاغذی را آشنایی دانشجویان و دانش آموزان با امر اقدام پژوهی عنوان و تصریح کرد: در هر بخش و مقطع تحصیلی به نفرات اول تا سوم لوح سپاس، هدیه نقدی و تخفیف شهریه اعطا خواهد شد.

وی با بیان اینکه در روزهای آتی با برگزاری مراسمی از نفرات برتر تجلیل خواهد شد، خاطرنشان کرد : در بخش دانشجویی به ترتیب علی رحیمی نیا، علی عباس محمدعلیزاده و نوید کارآمد حائر رتبه های اول تا سوم شدند. در بخش دانش آموزی در مقطع ابتدایی به ترتیب آرمین کاظمی، فرهاد فلکی و جواد نعیمی رتبه های اول تا سوم، در مقطع متوسطه اول به ترتیب ارسلان گلنهالی، محمدرضا عزیزی و محمدرضا جوانشیر رتبه های اول تا سوم و در مقطع متوسطه دوم به ترتیب طاها قربانی، فرید کرمی و محمدنوید عبدالرحیمی رتبه های اول تا سوم را نصیب خود کردند. در بخش دختران نیز زهرا نوروززاده از میان دانشجویان و مهسا غیبی و تارا وطن خواه از میان دانش آموزان شایسته تقدیر شدند. همچنین بهزاد پاشانسب از مقطع متوسطه اول با رکورد ۵۹/۳۲ متر به عنوان قهرمان قهرمانان انتخاب شد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

تاسیس دانشکده کارآفرینی در دانشگاه هنر اصفهان
توجه به همکاری های بین الملل، اولویت سال ۹۴ دانشگاه امیرکبیر
ضرورت تقویت دفاتر ارزیابی عملکرد در دانشگاه های علوم پزشکی از طریق آموزش
رئیس دانشگاه شهیدبهشتی به رئیس جمهور تسلیت گفت
تلاش دانشگاه فردوسی برای رفع مشکلات نشریات دانشجویی
انتشار کلید سئوالات آزمون های جامع علوم پایه، دندانپزشکی و داروسازی
کیفی سازی و حفظ فضاهای موجود درقالب تجمیع، هدف سال آینده دانشگاه آزاد
مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه تهران، ممتاز شد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم