نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

برگزاری سومین جشنواره دانشگاه پاک به میزبانی ۵ دانشگاه

معاون اداره کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم از برگزاری سومین جشنواره فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پاک به میزبانی ۵ دانشگاه و به صورت منطقه ای خبر داد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا،محمد هادی عسگری با اعلام این خبر اظهار داشت: سومین جشنواره و نمایشگاه فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پاک به صورت منطقه ای و به میزبانی دانشگاههای تبریز،کردستان،بجنورد،یزد و خلیج فارس بوشهر برگزار می گردد.

وی توضیح داد: جشنواره دانشگاه پاک با محتوای پیشگیری اولیه از سوءمصرف مواد مخدر و قرصهای روانگردان با همکاری ستاد مبارزه با موادمخدر برنامه ریزی شده و فراخوان این جشنواره از بهمن ماه سالجاری ابلاغ شده است.

معاون اداره کل فرهنگی واجتماعی وزارت علوم افزود: این جشنواره به صورت منطقه ای و به میزبانی دانشگاه های تبریز، کردستان، بجنورد، یزد و خلیج فارس است که هر یک از دانشگاه های مذکور تعدادی از دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان های همجواری را تحت پوشش خود دارد.

عسگری درباره هدف جشنواره دانشگاه پاک بیان کرد: این جشنواره در راستای کاهش آسیب های اجتماعی دانشجویان با محتوای پیشگیری اولیه از اعتیاد در تلاش است ضمن اطلاع رسانی به افراد سالم جامعه دانشگاهی از این پدیده شوم، افرادی را که بر اساس باورهای نادرست دچار نگرش مثبت شده اند نیز آگاه سازد و از ویژگی های خاص این جشنواره اهمیت به رویکرد های جذاب هنری و همچنین مشارکت و اهتمام جدی گروه های فرهنگی، اجتماعی و هنری دانشجویان در برگزاری این برنامه می باشد.

وی با اشاره به بهره مندی حداکثری از ظرفیت های علمی اساتید و متخصصین این حوزه و توانمندی های فکری و اجرایی گروه ها و تشکل های دانشجویی و فرهنگی دانشگاه ها اظهار کرد: استفاده از تجربیات دوره اول و دوم این جشنواره و مستندسازی آن امری ضروری به نظر می رسد و در تلاش هستیم آثار برگزیده و فاخر جشنواره های گذشته را با این موضوع و در قالب های مختلف تدوین و جهت استفاده دانشجویان به دانشگاه ها ارسال کنیم.

به گزارش ایسنا و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت علوم، عسگری در پایان اعلام کرد: سایت و نشریه پیشگیری نوین، تولید بسته آموزشی و فرهنگی، کنگره اعتیاد و رفتارهای پرخطر (با همکاری دفتر مشاوره وزارت علوم) از جمله برنامه های دیگر این اداره کل در جهت ارتقای سطح سلامت روحی و جسمی دانشجویان می باشد که ان‌شاءالله با همکاری ستاد مبارزه با مواد مخدر اجرا خواهد شد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اعتراض جمعی از دانشجویان داروسازی به برخی تحولات در این رشته
کمبود نیروی متخصص پرستاری، از مشکلات دانشجویان علوم پزشکی تهران
ثبت نام متقاضیان ادامه تحصیل کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد
انتصاب دبیرعلمی مسابقات مناظره دانشجویان
امشب،آخرین مهلت ثبت نام کنکور۹۴/کاهش ۱۶درصدی داوطلبان
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین الملی دانشگاه پیام نور هستیم
اعلام نتایج آزمون جامع علوم پایه و پیش کاروزی دانشگاه آزاد
فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور ۹۴

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم