www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

برگزاری «سمینار جامع آشنایی با رشته‌های دانشگاهی» در دانشگاه فردوسی

انجمن‌های علمی دانشگاه فردوسی مشهد درنظر دارد «سمینار جامع آشنایی با رشته‌های دانشگاهی» را برگزار نماید.

به گزارش سرویس «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه خراسان، این طرح بزرگ توسط اعضای انجمن‌های علمی دانشگاه فردوسی تکمیل و درتاریخ ۱ و ۲ مرداد ماه ۱۳۹۳ در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می‌شود.

سعید حشمتی مسئول انجمن های علمی دانشکده مهندسی و رییس این همایش در این خصوص اظهار کرد: این طرح پیش از ورود دانش‌آموزان به فضای دانشگاه و پیش از انتخاب رشته‌ تحصیلی برگزار می‌شود و زمینه‌ لازم را برای شناخت کافی، هدف‌گذاری دقیق و انتخاب صحیح داوطلبان ورود به دانشگاه به وجود آورده و آن‌ها را برای موفقیت در ادامه‌ تحصیل یاری می‌نماید.

وی افزود: انجمن‌های علمی دانشگاه فردوسی به عنوان برترین و بزرگترین انجمن علمی کشور، خود را موظف می‌داند در این زمینه سمیناری جامع و برای تمام رشته‌های دانشگاهی درسطح استان برگزار نماید؛ با توجه به استقبال بی‌نظیر انجام شده از این طرح و تعداد ثبت‌نام کنندگان، برآن شدیم تا این سمینار را در دو روز برگزار نماییم.

حشمتی با بیان اینکه شروع برنامه‌ها امروز چهارشنبه، اول مرداد ماه بوده است، گفت: برنامه امروز مختص دانش‌آموزان ریاضی است؛ روز دوم مرداد ماه نیز مختص دانش‌آموزان تجربی و انسانی خواهد بود.

مسئول انجمن‌های علمی دانشکده مهندسی افزود: علاوه بر آشنایی با رشته‌های مختلف دانشگاهی، در نظر داریم تا به معرفی و راهنمایی درباره استفاده از دفترچه انتخاب رشته، مشاوره در مورد نحوه انتخاب رشته، استفاده از اطلاعات و تجربیات دانشجویان نخبه و رتبه‌های یک کنکور، معرفی دانشگاه فردوسی مشهد به عنوان سومین دانشگاه برتر کشور و… بپردازیم که همین امر موجب استقبال بی‌نظیر دانش‌آموزان متقاضی شده است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

پردیس دانشگاه علوم‌پزشکی کرمانشاه ساخته می‌شود
تاسیس دانشکده کارآفرینی در دانشگاه هنر اصفهان
توجه به همکاری های بین الملل، اولویت سال ۹۴ دانشگاه امیرکبیر
ضرورت تقویت دفاتر ارزیابی عملکرد در دانشگاه های علوم پزشکی از طریق آموزش
رئیس دانشگاه شهیدبهشتی به رئیس جمهور تسلیت گفت
تلاش دانشگاه فردوسی برای رفع مشکلات نشریات دانشجویی
انتشار کلید سئوالات آزمون های جامع علوم پایه، دندانپزشکی و داروسازی
کیفی سازی و حفظ فضاهای موجود درقالب تجمیع، هدف سال آینده دانشگاه آزاد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم